Cena netto: 5 100,00 zł
SKU: 65UH5N-M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wyświetlacz UHD Signage z platformą LG webOS i zaawansowanym zabezpieczeniem Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Oferuje rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż FHD, co zadowala klientów wizualnie. Ponadto powłoka antyrefleksyjna na ekranie redukuje odbicie ekranu w jasnych warunkach oświetleniowych, zwiększając widoczność i czytelność, zapewniając klientom wygodny ekran. Solidna konstrukcja z odpornością na płomienie ognia Zewnętrzna obudowa produktu została zaprojektowana tak, aby skutecznie zapobiegać rozprzestrzenianiu się płomieni ognia, dzięki czemu produkt doskonale nadaje się do instalacji w przestrzeniach publicznych. Wygodna platforma webOS UH5N-M jest wyposażony w wydajny układ SoC, który umożliwia wykonywanie wielu zadań bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS zapewnia narzędzia do tworzenia aplikacji z intuicyjnym interfejsem użytkownika, który zwiększa wygodę umożliwiając łatwe połączenie z zewnętrznymi czujnikami i aplikacjami partnerskimi webOS w celu stworzenia przyjaznego dla SI środowiska. Konstrukcja do wykorzystania przestrzeni Zaprojektowany z cienkimi ramkami i prostym zarządzaniem kablami, UH5N-M oszczędza miejsce. Dzięki specjalistycznym ukrytym gniazdom zasilania można go zainstalować blisko ściany, pozostawiając tylko około 13 mm przestrzeni dzięki smukłemu uchwytowi. Trwałość zapewniająca niezawodność Zoptymalizowany pod kątem środowisk biznesowych, UH5N-M jest chroniony przed solą, kurzem, proszkiem żelaza i wilgocią dzięki powłoce ochronnej na płycie zasilającej, co umożliwia stabilną pracę. Ponadto jego funkcje zorientowane na klienta, takie jak IP5x i monitorowanie wstrząsów, zapewniają zarówno niezawodność, jak i satysfakcję
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
65UH5N-M |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 205 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 830.3 mm |
| Szerokość | 1450.3 mm |
| Głębokość | 29.7 mm |
| Waga | 24.2 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 65UH5N-M |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







