Cena netto: 4 960,16 zł
SKU: LH7564UHS-B1AG
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
ProLite LH7564UHS-B1AG
75-calowy 4K UHD Najpotężniejszy profesjonalny wyświetlacz do oznakowania cyfrowego z zaawansowanymi opcjami sterowania i łączności
ProLite LH7564UHS-B1AG to 75-calowy 4K UHD cyfrowy wyświetlacz o dużej mocy zaprojektowany, aby podnieść poziom wizualnej komunikacji Twojej firmy. Dzięki systemowi operacyjnemu Android 14, iiSignage (CMS), iiControl (DMS) i iiShare (prezentacja bezprzewodowa) zarządzanie treścią jest bezproblemowe. Ma włączoną funkcję Wi-Fi do zdalnego dostarczania treści i oferuje niezawodną pracę 24/7. Idealny do zastosowań w handlu detalicznym, korporacjach, hotelarstwie lub restauracjach, ten wyświetlacz zapewnia fascynujące wrażenia dla odbiorców dzięki wszechstronnemu wzornictwu i wysokiej jasności.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite LH7564UHS-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 928.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1650.2 mm |
| Plamka matrycy | 0.43 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6.5 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 500 x 500 |
| Pobór mocy | 219 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 957.1 mm |
| Szerokość | 1679 mm |
| Głębokość | 68.8 mm |
| Waga | 27.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH7564UHS-B1AG |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







