Cena netto: 8 330,08 zł
SKU: 60006086
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: NEC
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Intuicyjne dostarczanie profesjonalnych treści
Kluczowe jest pierwsze wrażenie, dlatego prezentacja biznesu w najlepszy możliwy sposób pozwala nadać marce impetu. Monitory serii Mxx1-2 wyposażone są w cienki panel o nowoczesnym designie, zdolny do pracy całodobowej, cechujący się wysokim stopniem zamglenia, co pozwala ograniczać odbicia przy dużym natężeniu światła otoczenia. Pozwala to profesjonalnie komunikować własny przekaz przy zachowaniu atrakcyjnej ceny systemu.
Opcjonalny odtwarzacz Raspberry Pi Compute Module lub jeszcze potężniejszy moduł obliczeniowy Intel Smart Display Module (Intel SDM) udostępniają możliwości intuicyjnego tworzenia treści informacyjno-reklamowych i odtwarzania mediów w czasie rzeczywistym, aby zagwarantować wyjątkowe wrażenia wizualne. Seria Mxx1-2 zapewnia bogate funkcje z możliwością ich usprawniania na potrzeby zastosowań reklamowych, inforozrywki i sal konferencyjnych. Jednocześnie wygląd urządzeń bezproblemowo wpasowuje się w estetykę każdej marki.
Korzyści
- Nowoczesny, smukły wygląd - solidny i jednocześnie elegancki wygląd sprawia, że monitor idealnie scala się z każdym zastosowaniem i otoczeniem.
- Bezpieczne zarządzanie zdalne - urządzeniami można sterować zdalnie w bezpieczny sposób przy użyciu oprogramowania NEC NaviSet Administrator 2; proaktywne zarządzanie wymogami konserwacyjnymi zapewnia oszczędność czasu i zasobów
- Łatwość użytkowania i obsługi - Inteligentne funkcje instalacji, obsługi i konserwacji pozwalają na uzyskanie stałych osiągów przez cały czas eksploatacji urządzenia, dając oszczędność czasu, wysiłku i zasobów.
- Możliwość podłączania przyszłych technologii - urządzenie jest wyposażone w wiele cyfrowych i analogowych wejść sygnałowych stanowiących standard branżowy, co gwarantuje elastyczną integrację z infrastrukturami AV.
- Bezproblemowe odtwarzanie treści - wbudowany odtwarzacz multimediów z USB obsługuje różne formaty plików graficznych i wideo, gwarantując bezproblemowe odtwarzanie treści przy użyciu samodzielnego urządzenia.
| Etykieta energetyczna | |
| Oznaczenia | |
| Model |
MultiSync M651-2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 8 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 165 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 837.3 mm |
| Szerokość | 1462.3 mm |
| Głębokość | 68.1 mm |
| Waga | 29.4 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 60006086 |
| Dane producenta | NEC Corporation 7-1, Shiba 5-chome Minato-ku, Tokio 108-8001 Japonia Telefon: +81-3-3454-1111 |
| Podmiot odpowiedzialny | NEC Europe Ltd. Athene, Odyssey Business Park West End Road South Ruislip, Middlesex HA4 6QE Wielka Brytania Telefon: +44 (0)20 8756 5500 |
| Pomoc techniczna | https://www.nec.com/en/global/support/index.html |







