Cena netto: 1 904,07 zł
SKU: LH4360UHS-B2AG
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
ProLite LH4360UHS-B2AG
43" profesjonalny wyświetlacz Digital Signage 4K UHD z zaawansowanymi opcjami sterowania i łączności
Podnieś poziom komunikacji wizualnej dzięki LH4360UHS-B2AG i uwolnij nowe możliwości dla swojej firmy. Ten wyświetlacz o wysokiej jasności 500 cd/m jest potężnym narzędziem biznesowym, które przenosi działania marketingowe i komunikacyjne na wyższy poziom. Dzięki systemowi operacyjnemu Android 11, oprogramowaniu do zarządzania treścią iiSignage2, funkcjom Signal FailOver i EShare, LH4360UHS-B2AG oferuje prostą obsługę, dzięki czemu tworzenie, zarządzanie i udostępnianie treści jest bardzo proste.
Wyświetlacz ELED VA zużywa znacznie mniej energii w porównaniu do DLED IPS, zachowując ten sam poziom jasności. Wszechstronna orientacja, elegancki wygląd i niezawodność 24/7 zapewniają płynną integrację z każdym środowiskiem biznesowym. Niezależnie od tego, czy jest używany w handlu detalicznym, środowisku korporacyjnym, hotelarstwie czy edukacji, LH4360UHS-B2AG niewątpliwie przyciągnie uwagę odbiorców.
Android OS Dzięki systemowi Android z łatwością można dostosować ekran do własnych potrzeb, instalując na nim dedykowane aplikacje.
iiSignage iiSignage to nasza platforma do zarządzania treściami digital signage, która umożliwia ich łatwą prezentację oraz bezpieczne zarządzanie wyświetlaczami. System do zarządzania treścią (CMS) daje Ci całkowitą kontrolę nad reklamą i wyświetlanym przekazem, w sposób całkowicie zdalny i bezpieczny.
Signal FailOver FailOver to funkcja, która automatycznie wykrywa źródła wejściowe. Gdy nie ma sygnału na domyślnym wejściu, automatycznie przełączy się na następne dostępne wejście. FailOver pozwala klientom nadać priorytet wielu wejściom (w tym przeglądarkom, odtwarzaczom multimediów i niestandardowym) i zapewnia, że treści są zawsze aktywnie wyświetlane.
Ultra Slim Dzięki 50-procentowej oszczędności powierzchni i w porównaniu z podobnymi modelami, ten oszałamiający wyświetlacz o całkowitej głębokości 40 mm można dyskretnie i elegancko zainstalować w praktycznie wszystkich przestrzeniach.
Elastyczna orientacja Dzięki opcji przełączania się między trybem poziomym a pionowym, te wyświetlacze pozwalają na kreatywne zagospodarowanie każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy chodzi o wiadomości, reklamy, filmy czy informacje o bezpieczeństwie, możesz dostosować treść tak, aby przyciągała uwagę dokładnie tak, jak chcesz.
Głośniki Wbudowane głośniki oferują wysokiej jakości dźwięk, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk podczas odtwarzania multimediów.
Zarządzanie kablami Kable można schludnie związać i poprowadzić za pomocą specjalnych korytek kablowych, dzięki czemu nie mogą się poluzować ani poruszać.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LH4360UHS-B2AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2 mm |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6.5 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Pobór mocy | 45 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 555.9 mm |
| Szerokość | 967.4 mm |
| Głębokość | 40 mm |
| Waga | 9.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH4360UHS-B2AG |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







