Cena netto: 8 160,16 zł
Galeria
Specyfikacja
Monitor LG 55XS4P-B Wyświetlacz skierowany na okno LG oferuje zaawansowane rozwiązania techniczne dla opłacalnych operacji. XS4P może utrzymać zadziwiającą jasność 4000 nitów, a jednocześnie ma niższe zużycie energii w porównaniu do paneli RGB o tym samym poziomie jasności. Pierwsza na świecie weryfikacja UL dla właściwości przeciwodbarwieniowych wyświetlacza Skupiając się na punktach zapalnych naszych klientów, uzyskaliśmy pierwszą na świecie weryfikację UL dla właściwości przeciwodbarwieniowych wyświetlacza. Nasza nowa technologia pomaga zapobiegać żółknięciu ekranu, jednocześnie chroniąc jakość wyświetlania i stabilność działania. Jasność za oknem Ekran skierowany na okno wymaga większej jasności, ponieważ jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. XS4P został zaprojektowany specjalnie do środowisk skierowanych na okno, zapewniając doskonałą jasność. Żywa i dynamiczna treść wyświetlana przez okno przyciągnie klientów do Twojej firmy, pomimo tego, że odbiorcy noszą okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją. Wysoka wydajność dzięki webOS 6.0 Czterordzeniowy układ SoC (System-on-Chip) może wykonywać kilka zadań jednocześnie bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma webOS 6.0 zwiększa nie tylko wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, ale także integrację aplikacji internetowych z zaktualizowaną wersją Node JS / Chromium. Zdalnie zarządzane, opanowanie w czasie rzeczywistym (Content Manager) Znaczną zaletą wyświetlaczy skierowanych na okno w porównaniu z wyświetlaczami tymczasowymi jest ich zdolność do łatwego zarządzania często zmieniającymi się treściami promocyjnymi i informacjami o cenach. Rozwiązanie LG do treści internetowych jest intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, zapewniając użytkownikom pełny dostęp do bieżących i historycznych danych w dowolnym czasie i miejscu za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki temu użytkownicy mogą monitorować, regulować i kontrolować urządzenie zdalnie, w czasie rzeczywistym.
| Model |
55XS4P-B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 9 ms |
| Jasność | 4000 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 400 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 709.4 mm |
| Szerokość | 1235.5 mm |
| Głębokość | 85.4 mm |
| Waga | 26 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 55XS4P-B |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







