7077 zł
Cena netto: 5 753,66 zł
Cena netto: 5 753,66 zł
SKU: 65BDL4511D/00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Philips
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Philips 65BDL4511D 65 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Inteligentny, szybki wyświetlacz 24/7. Wyróżnij swoje produkty dzięki profesjonalnemu monitorowi 4K UHD D-Line. Doskonała jakość obrazu Philips gwarantuje zachowanie naturalnych kolorów i intensywnego kontrastu. Monitor umożliwia łatwe wyświetlanie materiałów z wielu źródeł na jednym ekranie.
Wspaniała jakość obrazu, niesamowicie szybki procesor
- Można umieścić w orientacji poziomej lub pionowej
- 4K UHD. Bogaty, głęboki obraz. Wyraźny kontrast
- Wyświetlacz z panelem szerokokątnym ADS
Wszechstronność zastosowań
- Opcjonalne gniazdo OPS
- Funkcja oszczędności energii SmartPower
Ekonomiczne rozwiązanie
- Energooszczędne i automatyczne sterowanie podświetleniem
- Tryb awaryjny (FailOver) zapewnia nieprzerwane odtwarzanie zawartości
Prosta konfiguracja, pełna kontrola
- Obsługa, monitorowanie i konserwacja dzięki technologii CMND & Control
- Planuj, co chcesz i kiedy chcesz dzięki odtwarzaczowi SmartPlayer
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
65BDL4511D |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 64.5'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 136 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 837.3 mm |
| Szerokość | 1462.3 mm |
| Głębokość | 68.9 mm |
| Waga | 27.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 6 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 65BDL4511D/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







