Cena netto: 32 000,00 zł
SKU: 98UM5K-B
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 36 miesięcy
Specyfikacja
Superwysoka rozdzielczość Realistyczne doznania wizualne dzięki cztery razy większej rozdzielczości niż FHD.
Odpowiedni poziom jasności Seria UM5K oferuje odpowiedni poziom jasności 500 cd/m dla wyświetlaczy wewnętrznych, skutecznie prezentując treści i przykuwając uwagę odbiorców. To sprawia, że jest to odpowiednie rozwiązanie do celów marketingowych w różnych miejscach, w tym w salach konferencyjnych, na lotniskach, w punktach sprzedaży detalicznej i centrach handlowych.
Wysoka wydajność dzięki systemowi webOS Platforma LG webOS zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi i łatwym w obsłudze narzędziom dla programistów.
Wbudowane głośniki Treści mogą zostać wzbogacone o efekty dźwiękowe z wbudowanych głośników, bez konieczności zakupu lub instalacji głośników zewnętrznych.
Smukła konstrukcja Ze względu na smukłą konstrukcję zalecany jest montaż blisko ściany. Takie rozwiązanie zwiększa immersyjność ekranu i zapewnia wyrafinowany design, poprawiając wystrój zainstalowanej przestrzeni.
Zgodność z systemem sterowania AV Seria UM5K obsługuje Crestron Connected*, zapewniając wysoką kompatybilność z profesjonalnymi kontrolerami AV, aby osiągnąć bezproblemową integrację i zautomatyzowaną kontrolę*, zwiększając wydajność zarządzania przedsiębiorstwem.
Rozwiązania SuperSign SuperSign to zintegrowane i intuicyjne rozwiązanie do zarządzania teściami zapewniające kreatywne i zorganizowane treści digital signage w Twojej przestrzeni, poprzez łączenie klientów z szeregiem wygodnych w użytkowaniu usług. Dostępnych jest wiele wersji, na przykład SuperSign Cloud, więc wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.
| Model |
98UM5K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 98'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 200 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA |
|
| Pobór mocy | 430 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1253 mm |
| Szerokość | 2198 mm |
| Głębokość | 79.5 mm |
| Waga | 78 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 98UM5K-B |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







