Cena netto: 4 383,74 zł
SKU: LH6565UHSB-B1
Dostępność: ostatnie sztuki
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
PROLITE LH6565UHSB-B1
65-calowy wyświetlacz z rozdzielczością 4K i panelem 800cd/m zapewniający świetną komunikację oraz jasny i żywy obraz
Twórz dynamiczne, przyciągające uwagę treści, zaprojektowane tak, aby przykuwać uwagę odbiorców. LH6565UHSB o jasności 800 cd/m może być używany w orientacji poziomej lub pionowej w środowiskach pracujących 24/7 bez żadnych zakłóceń. Jego wszechstronność można dostosować do potrzeb wyświetlania w danej branży. Wbudowany system operacyjny Android 11 umożliwia łatwe dostosowanie wyświetlacza do własnych potrzeb i płynne uruchamianie różnych aplikacji zewnętrznych firm, w tym wielu platform CMS.
Wbudowany system iiSignage (Content Management System) zapewnia całkowitą kontrolę nad komunikatami i reklamami w sposób całkowice zdalny i bezpieczny. Funkcja Signal FailOver zapewnia aktywne wyświetlanie treści za pośrednictwem wybranych wejść w środowiskach o krytycznym znaczeniu. Wbudowany (i usuwalny) moduł WiFi sprawia, że ta seria jest gotowa do zdalnego dostarczania treści za pośrednictwem sieci.
Aplikacja EShare umożliwia efektywną współpracę w przedsiębiorstwie lub szkole. Możesz teraz rozpocząć bezprzewodowe udostępnianie treści łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
Prolite LH6565UHSB-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 64.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 803.52 mm |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 800 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 104 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 832.5 mm |
| Szerokość | 1456.5 mm |
| Głębokość | 56 mm |
| Waga | 20.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH6565UHSB-B1 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







