Cena netto: 1 978,86 zł
SKU: LH5041UHS-B2AG
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
PROLITE LH5041UHS-B2AG
50" profesjonalny wyświetlacz Digital Signage o rozdzielczości 4K UHD i czasie pracy 24/7
Wyposażony w wąską ramkę iiyama LE5041UHS to profesjonalny wyświetlacz Digital Signage oferujący czas pracy 24/7 w orientacji poziomej i pionowej.
Dzięki rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) zapewnia wyjątkową jakość kolorów i obrazu. Z kolei za sprawą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego możesz odtwarzać ulubioną muzykę i wyświetlać filmy, zdjęcia i obrazy bezpośrednio na ekranie.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LH5041UHS-B2AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 616.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1096 mm |
| Plamka matrycy | 0.285 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 9.5 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 115 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 643.5 mm |
| Szerokość | 1122.5 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Waga | 11.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH5041UHS-B2AG |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







