Cena netto: 3 264,23 zł
SKU: 43UH7N-E
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
Oferuje rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż FHD, a powłoka antyodblaskowa zmniejsza odbicie światła na ekranie w jasno oświetlonych miejscach, dzięki czemu zwiększa widoczność i czytelność treści.
Wygodna platforma webOS
UH7N-E jest wyposażony w wysokowydajny SoC, który umożliwia wykonywanie wielu zadań bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS zapewnia narzędzia do tworzenia aplikacji z intuicyjnym interfejsem użytkownika i umożliwia łatwe połączenie z zewnętrznymi urządzeniami i aplikacjami partnerskimi webOS.
Trwałość zapewniająca niezawodność
Powłoka ochronna na płycie zasilającej chroni ekrany z serii UH7N-E przed solą, kurzem, opiłkami żelaza, wilgocią, które z czasem mogłyby zmniejszać wydajność wyświetlacza, . Ma również funkcje, takie jak IP5x, 30-stopniowe przechylenie oraz monitorowanie wstrząsów.
Zaprojektowany w celu jak najlepszego wykorzystania przestrzeni
Dzięki smukłym ramkom i prostemu okablowaniu, ekran UH7N-E pozwala zaoszczędzić miejsce. Dzięki specjalnie ukrytym gniazdkom zasilania można go zainstalować blisko ściany, pozostawiając tylko około 13 mm miejsca. Za pomocą akcesoriów* do obudowy można go również przekształcić w artystyczną ramkę, czyniąc go estetycznym elementem wnętrza.
Ulepszone funkcje bezpieczeństwa
UH7N-E zapewnia funkcje bezpieczeństwa takie jak ulepszona ochrona Enhanced Kernel Protection (EKP) od LG, co chroni ważne dane przed dostępem z zewnątrz i atakami. LG UHD Signage ma również wiarygodne certyfikaty na polu bezpieczeństwa informacji, zabezpieczając dane klientów prywatnych i komercyjnych. Na przykład ten model ma certyfikat ISO/IEC 15408 Common Criteria EAL2.
Zrównoważony rozwój
Do produkcji tylnej obudowy produktów Digital Signage* wykorzystywane są tworzywa pochodzące z recyklingu, a firma LG planuje rozszerzyć tę praktykę również na pozostałe urządzenia. Ponadto do produkcji opakowań częściowo wykorzystuje się tekturę pochodzącą z recyklingu, a informacje drukowane na nich są nanoszone wyłącznie czarnym tuszem.
Rozwiązania SuperSign
LG Digital Signage oferuje kompleksowe i niezbędne rozwiązania technologiczne, w ramach których dostosowuje najnowsze osiągnięcia techniki cyfrowej do specyficznych potrzeb środowisk komercyjnych. Dostępne są różne wersje, na przykład SuperSign Cloud, co pozwala znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
43UH7N-E |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 700 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 556.2 mm |
| Szerokość | 963 mm |
| Głębokość | 29.7 mm |
| Waga | 11.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 43UH7N-E |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







