Cena netto: 6 979,67 zł
SKU: TE8612MIS-B3AG
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
86" ekran dotykowy 4K UHD usprawniający interaktywną współpracę TE8612MIS-B3AG to wyjątkowy monitor interaktywny 4K UHD, stworzony z myślą o usprawnieniu współpracy, komunikacji i zaangażowania użytkowników. Dzięki kluczowym funkcjom, takim jak ekran LCD Zero Airgap eliminujący efekt paralaksy, precyzyjnej technologii PureTouch-IR, systemowi iiWare 10 z systemem Android 11, WiFi oraz iiyama DMS (system zarządzania urządzeniem), ten monitor zmienia sposób, w jaki interagujesz treści, stając się niezastąpionym narzędziem w nowoczesnych miejscach pracy i środowiskach edukacyjnych.
Nowy interfejs 4K z profilami użytkowników umożliwia łatwe logowanie i dostęp do własnych aplikacji oraz danych w chmurze, a także harmonizację z istniejącą infrastrukturą, pozwalając na pełne wykorzystanie potencjału aplikacji Windows i Office. iiyama TE8612MIS-B3AG staje się wysoce spersonalizowanym i elastycznym urządzeniem w dynamicznym środowisku hybrydowym, idealnym dla wielu użytkowników.
Dzielenie się bezprzewodowo staje się teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki aplikacji iiyama Share i EShare, umożliwiając łatwe generowanie pomysłów i efektywną współpracę w firmie lub szkole. Zwiększ poziom interaktywności dzięki monitorom iiyama TE12 SERIES i wykorzystaj potencjał przyszłości komunikacji wizualnej.
PURETOUCH-IR PureTouch-IR firmy iiyama zapewnia dokładność dotyku 1mm oraz najbardziej płynną i najszybszą adnotację.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite TE8612MIS-B3AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 85,6'' |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 1066 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1895 mm |
| Plamka matrycy | 0.493 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 8 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Pobór mocy | 208 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1160 mm |
| Szerokość | 1957 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga | 58.6 kg |
| Informacje o gwarancji |
Gwarancja 3 lata (door to door) |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TE8612MIS-B3AG |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







