4785 zł
Cena netto: 3 890,24 zł
Cena netto: 3 890,24 zł
SKU: 43BDL4650D/00
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Philips
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Philips 43BDL4650D 42.5 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
Signage Solutions Monitor D-Line 43BDL4650D/00 Inteligentna i modułowa konstrukcja dla dłuższego użytkowania Seria D-Line firmy Philips została zaprojektowana tak, aby zainteresować odbiorców i zachwycić klientów. Wyposażony w system Android 11 dla łatwej integracji oprogramowania, ten wszechstronny wyświetlacz dostosuje się do działania w każdym otoczeniu.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
43BDL4650D/00 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 123 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 561.2 mm |
| Szerokość | 973 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 10.71 kg |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 43BDL4650D/00 |
| Dane producenta | Amstelplein 2, 1096 BC Amsterdam, Holandia +31 20 59 77 777 |
| Podmiot odpowiedzialny | Philips Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa Polska Telefon: +48 22 571 00 00 |
| Pomoc techniczna | https://www.philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta.html |







