Cena netto: 6 782,11 zł
SKU: LH37SHCEBGBXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Zwiększ swój zasięg wiadomości Dostarczaj wpływowe wiadomości w miejscach, w których nigdy wcześniej nie było to możliwe. Rozciągnięty panoramiczny wyświetlacz Samsung SH37C wyświetla imponujące wiadomości, które są łatwe do odczytania, niezależnie od otoczenia. Możesz w pełni wykorzystać wąskie obszary, zarówno poziome, jak i pionowe, i łączyć się z klientami w nowy, nieoczekiwany sposób.
Maksymalizacja przestrzeni i optymalizacja treści Obecnie systemy Digital Signage muszą być wszechstronne i efektywne kosztowo, z naciskiem na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. Wyświetlacze Samsung SHR-B z szerokim ekranem o proporcjach 16:4.5 umożliwiają efektywne przekazywanie informacji w ograniczonej przestrzeni.
Ostry obraz w różnych warunkach oświetlenia Wyświetlacze te, charakteryzujące się jasnością do 700 nitów, zapewniają najwyraźniejszy i najbogatszy obraz niezależnie od warunków oświetleniowych. Żywe i realistyczne treści prezentowane na ekranie przyciągają uwagę klientów.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
SH37C |
| Przekątna ekranu | 37" |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.47 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 540 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 700 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 33.6 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 36.6 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 47 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 64 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Pobór mocy | 77 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 227.1 mm |
| Szerokość | 923.3 mm |
| Głębokość | 44.8 mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH37SHCEBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







