Cena netto: 2 652,03 zł
SKU: 49UM5N-H
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Monitor wielkoformatowy UHD Standard Signage Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Oferuje rozdzielczość czterokrotnie wyższą niż FHD. Dodatkowo powłoka przeciwodblaskowa na ekranie zmniejsza odbicia ekranu w jasnym oświetleniu, zwiększając widoczność i czytelność. Wygodna platforma webOS UM5N-H jest wyposażony w wysokowydajny SoC, który pozwala na wykonywanie wielu zadań bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS zapewnia narzędzia do tworzenia aplikacji z intuicyjnym interfejsem użytkownika, który zwiększa wygodę użytkownika, umożliwiając łatwe połączenie z zewnętrznymi czujnikami i aplikacjami partnerów webOS w celu stworzenia środowiska przyjaznego SI. Trwałość zapewniająca niezawodność Zoptymalizowany pod kątem środowisk biznesowych, UM5N-H jest chroniony przed potencjalnym wpływem soli, pyłu, sproszkowanego żelaza i wilgoci dzięki zastosowaniu powłoki ochronnej na płycie głównej. Ponadto funkcje zorientowane na klienta, takie jak stopień ochrony IP5x, przechylenie o 30 stopni i monitorowanie wstrząsów, zapewniają zarówno niezawodność, jak i satysfakcję. Projekt zagospodarowania przestrzeni Zaprojektowany z cienkimi ramkami i prostym zarządzaniem kablami, UM5N-H oszczędza miejsce. Dzięki wyspecjalizowanym ukrytym gniazdom zasilania można go zainstalować blisko ściany, pozostawiając jedynie około 13 mm przestrzeni w przypadku wąskiego wspornika. Ulepszone funkcje bezpieczeństwa UM5N-H zapewnia funkcje bezpieczeństwa, w tym technologię LG Enhanced Kernel Protection (EKP), chroniącą ważne dane przed dostępem z zewnątrz lub atakami. LG UHD Signage posiada również wiarygodne certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa informacji, bezpiecznego utrzymania danych klientów i firm.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
49UM5N-H |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Pobór mocy | 160 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 634 mm |
| Szerokość | 1102 mm |
| Głębokość | 57.7 mm |
| Waga | 11.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 49UM5N-H |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







