3616 zł
Cena netto: 2 939,84 zł
Cena netto: 2 939,84 zł
SKU: IFP-6503
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: AG NEOVO
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Monitor AG NEOVO dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Model |
IFP-6503 |
| Przekątna ekranu | 64.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 155 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 897 mm |
| Szerokość | 1489 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Waga | 39 kg |
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | IFP-6503 |
| Dane producenta | Adres: Telefon: Fax: Strona internetowa: |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Telefon: Fax: Strona kontaktowa:
|
| Pomoc techniczna | https://www.agneovo.com/global/contact |







