Cena netto: 10 907,32 zł
SKU: LH85QBCEBGCXEN
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Smukła konstrukcja. Oszałamiająca wydajność. Przedstawiamy QBC, najsmuklejszy wyświetlacz Samsung UHD Signage. Nadaje elegancji biznesowi, jednocześnie maksymalizując przestrzeń. Jego ulepszone rozwiązania wewnętrzne i intuicyjny ekran główny UX sprawiają, że jest łatwy w użyciu. Firmy z różnych branż mogą osiągnąć wzrost dzięki wydajności i innowacyjności QBC.
Maksymalny efekt w minimalnej przestrzeni Niezrównana grubość 28,5 mm sprawia, że QBC jest najcieńszą opcją w serii UHD firmy Samsung. QBC optymalizuje przestrzeń dzięki eleganckiemu designowi, który płynnie wpisuje się w założenia Twojej firmy.
Równomierna ramka Ramki są równomierne i jednolite ze wszystkich czterech stron wyświetlacza, o tej samej grubości i wymiarach. Nowa, równa konstrukcja ramek zapobiega powstawaniu jakichkolwiek problemów wizualnych, gdy wyświetlacz jest ustawiony w trybie portretowym.
Wyśrodkowane otwory VESA Centralne rozmieszczenie otworów VESA z tyłu monitora równomiernie rozkłada jego ciężar, zapewniając bezpieczny montaż. Dzięki przesunięciu otworów VESA na środek, użytkownicy mogą ustawić wyświetlacz w trybie portretowym bez jego przypadkowego przechylenia.
Dynamic Crystal Color Każdy obraz jest bardziej wciągający dzięki miliardowi odcieni kolorów. Dynamic Crystal Color zapewnia realistyczne wariacje, pozwalając klientom dostrzec każdą subtelność.
Crystal Processor 4K Wiodąca w branży technologia przetwarzania wideo firmy Samsung poprawia każdy element treści, zapewniając klarowność i spójność. Inteligentna technologia skalowania UHD, zasilana przez procesor Samsung Quantum Processor Lite 4K, podnosi niższą rozdzielczość wideo do UHD, zapewniając profesjonalną jakość obrazu.
Domowe UI QBC oferuje większą finkcjonalność dzięki ulepszonemu interfejsowi użytkownika ekranu głównego. Popularne kategorie, takie jak Ulubione, Źródła i Ustawienia są wyświetlane na tym samym ekranie, co zapewnia wygodny dostęp. Folder Ulubione zapewnia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do często używanych funkcji za pomocą jednego kliknięcia.
Smart Calibration Zagwarantuj pełną spójność marki na każdym wyświetlaczu w każdej lokalizacji. Korzystając z aplikacji mobilnej Samsung, Smart Calibration zapewnia prawidłową kalibrację każdego wyświetlacza, prezentując logo marki i inne materiały w dokładnie wymaganych kolorach.
Tryby profesjonalne Wbudowane tryby profesjonalne dają więcej możliwości w określonych branżach. Tryb reżyserski minimalizuje przetwarzanie końcowe, dostosowując treść do pierwotnego zamiaru reżysera. Zespoły medyczne mogą oglądać obrazy medyczne, takie jak zdjęcia rentgenowskie, w trybie symulacji, w skali szarości zgodnej ze standardem DICOM.
Samsung VXT Samsung VXT CMS to oparte na chmurze rozwiązanie, które łączy funkcje zarządzania treścią i zdalnego zarządzania urządzeniami, umożliwiając użytkownikom zdalne zarządzanie ustawieniami sprzętu i rozwiązywanie problemów przy jednoczesnym łatwym tworzeniu i wdrażaniu treści bez konieczności wcześniejszego szkolenia.
Energy Star / EPEAT Samsung podejmuje liczne wysiłki w celu zmniejszenia naszego wpływu na środowisko w zakresie inteligentnych oznakowań i zachęcania użytkowników do prowadzenia bardziej zrównoważonego życia. W rezultacie seria QHC uzyskała szereg certyfikatów dla produktów przyjaznych dla środowiska od uznanych instytutów w USA.
| Model |
QB85C |
| Przekątna ekranu | 84.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.487 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 10 ms |
| Jasność | 350 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 231 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1085.3 mm |
| Szerokość | 1904.3 mm |
| Głębokość | 28.5 mm |
| Waga | 41.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH85QBCEBGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







