Cena netto: 5 504,07 zł
SKU: LH24KMCCBGCXEN
Dostępność: średnia
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Kiosk samoobsługowy z systemem Windows gotowy do natychmiastowego użycia Przedstawiamy Kiosk Samsung z systemem Windows: kompaktowy, przyciągający wzrok, działający niezawodnie w każdej lokalizacji biznesowej. Dzięki wbudowanemu systemowi Windows 10 IoT Enterprise kiosk współpracuje z większą liczbą urządzeń i usług od innych dostawców, umożliwiając zintegrowanie operacji biznesowych.
Modułowa funkcjonalność do obsługi każdego rodzaju płatności Więcej zadowolenia klienta dzięki intuicyjnemu systemowi płatności i zamówień typu wszystko w jednym, bez urządzeń peryferyjnych. Kiosk Samsung o modułowej konstrukcji udostępnia klientom różne opcje płatności (w tym kartą kredytową, kodem kreskowym, kodem QR i autoryzacją NFC). Jest też wyposażony w drukarkę.
Kompleksowe rozwiązanie o rozszerzonej kompatybilności Kiosk Samsung z Windows to rozwiązanie typu wszystko w jednym, obywające się bez zewnętrznego komputera. System Windows 10 IoT Enterprise zapewnia wszechstronną łączność z różnymi urządzeniami i usługami, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy zastosowań biznesowych.
Solidna, ale stabilna wydajność Wyposażony w procesor Intel Core jedenastej generacji, Kiosk Samsung z Windows wyróżnia się dużą mocą obliczeniową, wszechstronnością, stabilnością i niezawodnością, wywierając bardzo pozytywne wrażenie na użytkownikach w każdym środowisku biznesowym.
Kompaktowa i nowoczesna konstrukcja Kiosk Samsung składa się z jednego wyświetlacza, skrzynki przyłączeniowej oraz opcjonalnego cokołu. Konstrukcja ta umożliwia czyste i wygodne poprowadzenie kabli, a szaro-biały kolor i prosty cokół idealnie wtapiają kiosk w każde wnętrze o stylowym wyglądzie.
Wszechstronne rozwiązanie dla każdego scenariusza By zwiększyć użyteczność nowego kiosku w każdym środowisku biznesowym, przewidziano trzy sposoby montażu w blacie, na cokole podłogowym i na ścianie. Okablowanie jest zamaskowane, a brak zewnętrznego komputera zaoszczędza miejsce.
Ekran zawsze sterylny Dzięki powłoce przeciwdrobnoustrojowej, Kiosk Samsung hamuje rozwój mikroorganizmów, a więc chroni przed rozprzestrzenianiem się niektórych bakterii. Dzięki temu klienci mogą skupić się spokojnie na tym, co na ekranie.
Ochrona przed odpryskami Samsung rozumie, że wypadki się zdarzają. By chronić uczniów i nauczycieli, ekran Kiosku Samsung jest pokryty autorską, unikatową folią chroniącą przed odpryskami się, dzięki czemu ekran trzyma się w całości w przypadku rozbicia.
| Model |
LH24KMCCBGCXEN |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 56 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 84.5 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Pobór mocy | 88 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 334.4 mm |
| Szerokość | 547.9 mm |
| Głębokość | 48.8 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH24KMCCBGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







