Cena netto: 7 076,42 zł
SKU: LH24KMC3BGCXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Seria KMA-W z procesorem i3 LH24KMC3BGCXEN
- Modułowa funkcjonalność do obsługi każdego rodzaju płatności
- Kompleksowe rozwiązanie bez użycia zewnętrznego komputera
- Kompaktowa i nowoczesna konstrukcja
Samoobsługowy Kiosk z systemem Windows Przedstawiamy Kiosk Samsung z systemem Windows: kompaktowy, przyciągający wzrok, działający niezawodnie w każdej lokalizacji biznesowej. Dzięki wbudowanemu systemowi Windows 10 IoT Enterprise kiosk współpracuje z większą liczbą urządzeń i usług od innych dostawców, umożliwiając zintegrowanie operacji biznesowych.
Modułowa funkcjonalność do obsługi każdego rodzaju płatności Więcej zadowolenia klienta dzięki intuicyjnemu systemowi płatności i zamówień typu wszystko w jednym, bez urządzeń peryferyjnych. Kiosk Samsung o modułowej konstrukcji udostępnia klientom różne opcje płatności (w tym kartą kredytową, kodem kreskowym, kodem QR i autoryzacją NFC). Jest też wyposażony w drukarkę.
Kompleksowe rozwiązanie o rozszerzonej kompatybilności Samsung Kiosk z Windows to rozwiązanie typu All-in-one bez użycia zewnętrznego komputera. System Windows 10 IoT Enterprise zapewnia wszechstronną łączność z różnymi urządzeniami i usługami, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy zastosowań biznesowych.
Solidna i stabilna wydajność Wyposażony w procesor Intel Core jedenastej generacji, Kiosk Samsung z Windows wyróżnia się dużą mocą obliczeniową, wszechstronnością, stabilnością i niezawodnością, wywierając bardzo pozytywne wrażenie na użytkownikach w każdym środowisku biznesowym.
Kompaktowa i nowoczesna konstrukcja Samsung Kiosk składa się z jednego wyświetlacza, connection box oraz opcjonalnego stojaka. Konstrukcja ta umożliwia wygodne poprowadzenie kabli, a szaro-biały kolor i prosty stojak idealnie wtapiają kiosk w każde wnętrze o stylowym wyglądzie.
Wszechstronne rozwiązanie dla każdego scenariusza By zwiększyć użyteczność nowego kiosku w każdym środowisku biznesowym, przewidziano trzy sposoby montażu w blacie, na standzie podłogowym i na ścianie. Okablowanie jest zamaskowane, a brak zewnętrznego komputera zaoszczędza miejsce.
Ekran zawsze sterylny Dzięki powłoce przeciwdrobnoustrojowej, Kiosk Samsung hamuje rozwój mikroorganizmów, a więc chroni przed rozprzestrzenianiem się niektórych bakterii. Dzięki temu klienci mogą skupić się spokojnie na tym, co na ekranie.
Minimalizacja wypadków i ryzyka. Ochrona przed odpryskami Samsung rozumie, że wypadki się zdarzają. By chronić uczniów i nauczycieli, ekran Kiosku Samsung jest pokryty autorską, unikatową folią chroniącą przed odpryskami się, dzięki czemu ekran trzyma się w całości w przypadku rozbicia.
| Model |
LH24KMC3BGCXEN |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Pobór mocy | 88 W |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 547.9 mm |
| Szerokość | 334.4 mm |
| Głębokość | 48.8 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH24KMC3BGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







