Cena netto: 3 875,61 zł
SKU: 37BH7N-H
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Rozszerzony szeroki format 32:9 Jest to unikalny panoramiczny ekran o proporcjach 32:9, który zapewnia znacznie większą elastyczność treści niż konwencjonalny wyświetlacz o proporcjach 16:9.
Tryb portretowy/poziomy BH7N można również używać w pionie, co pozwala na elastyczne wykorzystanie w różnych scenach instalacji/użytkowania, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Można go wykorzystać do ekspozycji zgodnie z charakterystyką i wielkością niewykorzystanych i pozostałych przestrzeni.
Możliwość dostosowania kąta do poziomu oczu klienta Dzięki możliwości pochylenia o 30° w przypadku montażu na większej wysokości, BH7N poprawia postrzeganie i zadowolenie klientów.
| Model |
37BH7N-H |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 37" |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 540 |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 700 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Pobór mocy | 50 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 288.3 mm |
| Szerokość | 922.3 mm |
| Głębokość | 43.5 mm |
| Waga | 7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 37BH7N-H |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







