2021 zł
Cena netto: 1 643,09 zł
Cena netto: 1 643,09 zł
SKU: 1TV312
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Avtek
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt AVTek informacyjny DS dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Model |
1TV312 |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6.5 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Pobór mocy | 110 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
Moduł WiFi/BT |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 552.5 mm |
| Szerokość | 964.6 mm |
| Głębokość | 71.4 mm |
| Waga | 9.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata (door-to-door) |
| Oznaczenia | |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 1TV312 |
| Dane producenta | Adres: ul. Logistyczna 4, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, Polska Telefon: +48 71 33 880 20 E-mail: serwis@vidis.pl Strona internetowa: www.avtek.pl |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ul. Logistyczna 4, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, Polska Telefon: +48 71 33 880 20 E-mail: serwis@vidis.pl Strona internetowa: www.avtek.pl |
| Pomoc techniczna | https://avtek.pl/kontakt.html |







