Cena netto: 1 753,66 zł
SKU: TF1615MC-B1
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
PROLITE TF1615MC-B1
15-calowy monitor open frame z funkcją dotyku through glass ProLite ProLite TF1615MC-B1 (39.5 cm) to monitor multi-touch wykorzystujący, gwarantującą trwałość i odporność na zarysowania, technologię pojemnościową. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Front monitora jest jedną gładką szklaną powierzchnią i posiada klasyfikację IP65 oznaczającą, że może on pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz że jest odporny na działania strumieni wody. Piankowa otulina wzdłuż krawędzi obudowy zapewnia idealne dopasowanie monitora do miejsca montażu. Monitor może zostać wyposażony w zewnętrzne listwy montażowe (OMK5-1), które można zamówić osobno. Gwarantuje to łatwość instalacji we wszelkiego rodzaju kioskach interaktywnych i punktach sprzedaży.
DOTYK PRZEZ SZKŁO Ekran można zamontować pod szklaną szybą, a funkcja dotyku będzie nadal bezproblemowo działać. To idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie istnieje duże ryzyko zalanie ekranu np. w restauracjach.
PIANKOWA OTULINA Piankowa otulina (8mm) wzdłuż krawędzi obudowy zapewnia idealne dopasowanie monitora do miejsca montażu i dodatkowo chroni przed przenikaniem kurzu.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite TF1615MC-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 194.6 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 345.2 mm |
| Plamka matrycy | 0.17925 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 25 ms |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 67.5 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Klasa energetyczna |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 246 mm |
| Głębokość | 42 mm |
| Szerokość | 398.5 mm |
| Waga | 2.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | TF1615MC-B1 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







