Cena netto: 1 092,68 zł
SKU: T2254MSC-B1AG
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: iiyama
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
21.5 monitor z 10 kompatybilnymi punktami dotykowymi, matrycą w technologii IPS i powłoką antyrefleksyjną iiyama ProLite T2254MSC-B1AG to 22-calowy monitor Full HD multi-touch wykorzystujący technologię pojemnościową i wyposażony w gwarantującą doskonałe odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia matrycę w technologii IPS dodatkowo wzbogaconą o zapewniającą doskonałą czytelność obrazu w mocno oświetlonych lub nasłonecznionych pomieszczeniach powłokę antyrefleksyjną. Konstrukcja monitora opiera się na solidnej stopie zapewniającej szeroki zakres regulacji położenia ekranu. iiyama ProLite T2254MSC-B1AG doskonale sprawdzi się w szeregu zastosowań związanych z obsługą wymagających interaktywnych aplikacji.
POWŁOKA ANTYREFLEKSYJNA Powłoka antyrefleksyjna niemal całkowicie eliminuje problem załamywania się światła na powierzchni ekranu i dodatkowo zabezpiecza go przed zabrudzeniami i zarysowaniami.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite T2254MSC-B1AG |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 267.79 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476.06 mm |
| Plamka matrycy | 0.274 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 19 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 238.5 mm |
| Szerokość | 488.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 343 mm |
| Waga z podstawą | 4.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | T2254MSC-B1AG |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







