Cena netto: 8 521,95 zł
SKU: LH24OHBEBGBXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Dostarczaj jasne i błyskotliwe wiadomości, stworzone do użytku na zewnątrz
Jeśli chodzi o zapewnienie klientom zwięzłej komunikacji, Samsung OH46B ma jasny ekran zapewniający dobrą widoczność w różnych warunkach pogodowych. Zaprojektowany również dla firm, OH46B jest wyposażony w solidny sprzęt, zapewniający długowieczność i elastyczność.
Wyraźny i żywy zawsze i wszędzie
Monitor OH46B ma certyfikat UL pod kątem widoczności na zewnątrz, z poziomem jasności powyżej 3500 nitów, zapewnia wyraźny obraz przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, a dzięki wbudowanemu czujnikowi automatycznej jasności dostosowuje się do oświetlenia zewnętrznego. Ekran wykorzystuje technologię polaryzacji, aby zapewnić możliwość oglądania podczas noszenia spolaryzowanych soczewek.
Jasne i żywe kolory dla dokładnej komunikacji i dostawy
OH46B zapewnia zaawansowaną dokładność kolorów i jasność, tworząc żywe treści dzięki ulepszonemu odwzorowaniu wszystkich odcieni czerwieni, zieleni i błękitu. Klienci oczekują teraz ostrych treści, a bezkompromisowa jakość obrazu OH46B z pewnością przyciągnie ich uwagę.
Lepsza widoczność dzięki technologii antyrefleksyjnej
Samsung OH46B został wzbogacony o szkło Magic Protection Glass, które wykorzystuje zaawansowaną technologię antyrefleksyjną. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia znacznie lepszą widoczność podczas oglądania w biały dzień, przy znacznie niskim całkowitym współczynniku odbicia, zapewniając wyraźniejszy obraz i tekst dla każdego widza.
Zoptymalizowana ochrona w różnych warunkach zewnętrznych
Dzięki certyfikowanej ochronie stopnia ochrony IP56, OH46B zapewnia solidną niezawodność, aby wytrzymać uderzenia fizyczne, a także kurz i wodę, które mogą mieć wpływ na wyświetlacz. Zapewnia to zoptymalizowaną pracę w różnych warunkach zewnętrznych i stałą wydajność.
Zapobiegaj wilgoci, aby uzyskać optymalną wydajność dzięki nowo dodanym wentylatorom
Dzięki czterem nowo dodanym, ukrytym wentylatorom w dolnej części wyświetlacza, OH46B zmniejsza obawy związane z wilgocią zewnętrzną, taką jak skraplanie. Skuteczne możliwości napędzania powietrza wyświetlacza przez wentylatory umożliwiają bezproblemową pracę.
Solidna trwałość dla bezpieczeństwa ekranu
Wyposażony w hartowane szkło ochronne Magic Protection, Samsung OH46B zapewnia trwałość klasy IK10, zapewniając zaawansowane bezpieczeństwo i ochronę przed uderzeniami zewnętrznymi. Dzięki temu produkt jest zabezpieczony przed nieoczekiwanymi uszkodzeniami, co daje kierownikowi sklepu większy spokój ducha.
Potężna wydajność i smukła konstrukcja
Smukła konstrukcja typu wszystko w jednym umożliwia łatwą instalację, a długotrwałą wydajność zapewniają stopień ochrony IP56, technologia antyrefleksyjna, ochrona przed uszkodzeniami i wydajny system chłodzenia. Ponadto zintegrowana skrzynka zasilająca skupia komponenty operacyjne i obsługuje ultracienką ramę.
Płynne odtwarzanie treści
Wbudowany MagicINFO Player S7, wspierany przez potężny system operacyjny TIZEN, zwiększa ogólną wydajność wyświetlacza i oferuje bezbolesne zarządzanie treścią. Zapewnia to płynne przejścia i odtwarzanie, aby zapewnić lepsze wrażenia zarówno klientom, jak i kierownikom sklepów.
Potężne, ochronne zabezpieczenia
OH46B wykorzystuje wszechstronną trójwarstwową ochronę, opartą na autorskiej technologii Knox firmy Samsung, wspierając rozwój aplikacji na zabezpieczonej platformie i minimalizując ataki bezpieczeństwa.
| Model |
OH24B |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 1500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 25 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 70 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 342.4 mm |
| Szerokość | 573 mm |
| Głębokość | 59.8 mm |
| Waga | 8.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH24OHBEBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







