Cena netto: 4 003,25 zł
SKU: T4362AS-B1
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: iiyama
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
ProLite T4362AS-B1 Wielofunkcyjny interaktywny wyświetlacz PCAP zaprojektowany z myślą o kreatywnych przestrzeniach i udostępnianiu treści Ciesz się wszechstronnym interaktywnym wyświetlaczem, który łączy w sobie najlepsze cechy ekranu dotykowego w technologii PCAP z gwarantującym, dzięki możliwości instalowania dowolnych aplikacji, swobodę systemem operacyjnym Android. Zyskaj bogate, a jednocześnie elastyczne środowisko użytkownika, wspierające kreatywną komunikację. Zadbaj o dopracowane wzornictwo i funkcjonalność wybierając 43-calowy T4362AS-B1, który idealnie nadaje się do integracji w nowoczesnej przestrzeni biurowej, sklepach i interaktywnych kioskach.
| Model |
ProLite T4362AS-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 529.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941.2 mm |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 75 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 578.2 mm |
| Szerokość | 990 mm |
| Głębokość | 70.2 mm |
| Waga | 18 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | T4362AS-B1 |
| Dane producenta | iiyama Corporation 2-7-1 Nihonbashi, Chūō-ku Tokyo 103-0027 Japonia Telefon: +81 3 3243 2111 E-mail: info@iiyama.com Strona internetowa: iiyama.com |
| Podmiot odpowiedzialny | iiyama Polska Sp. z o.o. ul. Nowohucka 1 54-617 Wrocław Polska Telefon: +48 71 330 51 81 E-mail: info@iiyama.pl Strona internetowa: iiyama.pl |
| Pomoc techniczna | https://iiyama.com/pl_pl/formularz-serwisowy/ |







