Cena netto: 1 054,47 zł
SKU: PM-3202
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AG NEOVO
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Nowy 32-calowy monitor cyfrowy o przekątnej 1080P z wąską ramką PM-3202 jest wyposażony w łatwy w obsłudze harmonogram odtwarzania zawartości z USB, rozdzielczość Full HD 1920×1080 z technologią Anti-Burn-in, jasność 350 nitów i tryb pracy 24 / 7. Monitor z wąskimi ramkami PM-3202 jest idealny do zastosowań w Digital Signage w dowolnym otoczeniu komercyjnym, w tym w restauracjach, sklepach detalicznych, gabinetach medycznych, miejscach spotkań firmowych lub hotelach.
| Model |
PM-3202 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.364 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 92 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 85 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA |
|
| Pobór mocy | 42 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
Montaż sufitowy (tylko w orientacji poziomej)
Uchwyt ścienny (tylko w orientacji poziomej)
Uchwyt na biurko (tylko w orientacji poziomej)
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 425.4 mm |
| Szerokość | 726.5 mm |
| Głębokość | 65.1 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| Pozostałe parametry |
Warunki pracy:
|
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | PM-3202 |
| Dane producenta | Adres: Telefon: Fax: Strona internetowa: |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: Telefon: Fax: Strona kontaktowa:
|
| Pomoc techniczna | https://www.agneovo.com/global/contact |







