Cena netto: 32 400,00 zł
SKU: LH75OMAEBGBXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wzmocnij kampanie dzięki najwyższej jakości obrazu Zaprojektowany z myślą o optymalizacji kampanii, OM75A zapewnia wysoką jakość obrazu z treścią UHD, dzięki czemu ożywi każdą ofertę. Ponadto wysoka jasność eliminują odblaski na ekranie, zapewniając bezkompromisowe wrażenia podczas oglądania.
Dynamiczny wyświetlacz Zanurz swoich klientów w każdym obrazie dzięki szerszemu spektrum kolorów. Wyświetlacz Dynamic Crystal Display tworzy realistyczne obrazy, które pozwalają widzom dostrzec nawet najsubtelniejsze szczegóły.
| Model |
LH75OMAEBGBXEN |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 4000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 981.1 mm |
| Szerokość | 1703.1 mm |
| Głębokość | 85.4 mm |
| Waga | 37.2 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH75OMAEBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







