Cena netto: 12 395,12 zł
SKU: LH55OMBEBGBXEN
Dostępność: mała
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
LH55OMBEBGBXEN
- Lepsza promocja dzięki najwyższej jakości ekranom
- Zmodernizuj przestrzeń dzięki smukłej konstrukcji
- Usprawnij zarządzanie treścią
Przyciągaj klientów wyjątkową widocznością Przyciągnij uwagę klientów dzięki wyświetlaczom okiennym o wysokiej jasności, które zapewniają nieskazitelne kolory w rozdzielczości UHD. Żywe i widoczne nawet w bezpośrednim świetle słonecznym, OM55B oferuje również smukłą konstrukcję z wbudowanym odtwarzaczem multimedialnym dla optymalnej oszczędności miejsca i łatwego zarządzania treścią dla kierowników sklepów.
Wzmocnij promocje dzięki najwyższej jakości obrazom Stworzony z myślą o optymalizacji promocji w witrynach sklepowych, OM55B zapewnia wysoką jakość obrazu, wyświetlając treści w rozdzielczości UHD, która ożywia każdą ofertę. Ponadto wysoka jasność i funkcja zabezpieczenia przed słońcem eliminują potencjalną utratę ostrości obrazu, zapewniając klientom bezkompromisowe wrażenia podczas oglądania.
Wyświetlacz Dynamic Crystal Klienci mogą zanurzyć się w każdym obrazie, dzięki szerszej gamie kolorów. Matryca Dynamic Crystal wyświetla realistyczne obrazy, pozwalając widzom dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły.
Zmodernizuj przestrzeń dzięki smukłej konstrukcji ekranu Najlepszą w swojej klasie jakość obrazu wspiera smukła konstrukcja, która uzupełnia otoczenie każdego sklepu detalicznego, jednocześnie zwalniając cenne miejsce na wszystkie najnowsze produkty.
Optymalne zarządzanie treścią Wbudowany odtwarzacz MagicINFO zwiększa wydajność urządzenia, upraszcza zarządzanie treścią i zapewnia płynne odtwarzanie treści.
Trwała wydajność Dzięki ochronie przed pyłem potwierdzonej certyfikatem IP5X i dodatkowej, opracowanej przez firmę Samsung technologii zapobiegającej przegrzaniu urządzenia, seria OMB to bardzo solidny partner w biznesie.
Ukryte przewody i elementy sterowania Możliwość ukrycia przewodów w specjalnej prowadnicy i wbudowany moduł Wi-Fi zapewniają schludny i uporządkowany wygląd urządzenia oraz umożliwiają aktualizowanie treści i oprogramowania układowego bez potrzeby przyłączania dodatkowych, nieestetycznych przewodów.
| Model |
OM55B |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Jasność | 3000 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 450 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 724.2 mm |
| Szerokość | 1253.4 mm |
| Głębokość | 54.5 mm |
| Waga | 23.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH55OMBEBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







