7354 zł
Cena netto: 5 978,86 zł
Cena netto: 5 978,86 zł
SKU: LH46VMBUBGBXEN
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Samsung VM46B-U 46 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Potężna i wydajna seria Samsung VMR-U ze zintegrowanym SoC może z łatwością konwertować treści z wielu wyświetlaczy na ujednolicony obraz bez potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu. Seria VMR-U to optymalne rozwiązanie do zwrócenia uwagi klientów na odpowiednie treści.
| Model |
VM46B-U |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 46" |
| Typ matrycy | D-LED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 572.67 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1018 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 148.5 MHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 96 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 577 mm |
| Szerokość | 1022 mm |
| Głębokość | 69.9 mm |
| Waga | 15.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH46VMBUBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







