14548 zł
Cena netto: 11 827,64 zł
Cena netto: 11 827,64 zł
SKU: LH46OMBEBGBXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Samsung OM46B 46 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
- Certyfikat UL dla widoczności na zewnątrz przy większej jasności niż 3500 nitów i wydajności 24/7
- Zaawansowana dokładność kolorów i jasność, tworząca żywe treści
- Lepsza widoczność dzięki technologii antyrefleksyjnej Magic Protection Glass
- Zapobiegaj wilgoci, aby zapewnić optymalną wydajność dzięki ukrytym wentylatorom w dolnej części wyświetlacza
| Model |
OH46B |
| Przekątna ekranu | 46" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 572.67 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1018.08 mm |
| Plamka matrycy | 0.53 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 6 000:1 |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 995 x 500 |
| Pobór mocy | 460 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 623.6 mm |
| Szerokość | 1069 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Waga | 36 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH46OMBEBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







