40516 zł
Cena netto: 32 939,84 zł
Cena netto: 32 939,84 zł
SKU: LH85QPA8BGCXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Samsung QP85A-8K 85 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
Technologia Quantum Matrix Pro Neo QLED 8K Signage jest wyposażony w technologię podświetlenia, która może precyzyjnie sterować naszymi wewnętrznymi diodami Quantum Mini LED. Dzięki temu nawet w bardzo jasnych i ciemnych scenach możesz odkryć imponujące szczegóły, które teraz stają się widoczne, ponieważ telewizor jest wyposażony w 12-bitowe poziomy kontrastu (4096 poziomów) i Local Brightness Booster, aby poprawić całą zawartość.
| Model |
QP85A-8K |
| Przekątna ekranu | 85'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.24375 mm |
| Rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15.625 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 270 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 489.5 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1083 mm |
| Szerokość | 1893.4 mm |
| Głębokość | 17.4 mm |
| Waga | 43.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH85QPA8BGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







