Cena netto: 9 995,93 zł
Galeria
Specyfikacja
Możliwość łączenia szeregowego Dzięki użyciu tej szeregowej funkcji łączenia można wykonywać polecenia sterowania, monitorowania i nawet aktualizacji oprogramowania układowego.
Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym Dzięki opcjonalnej chmurowej usłudze LG ConnectedCare* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ona zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.
Bardzo wąska oprawa Bardzo wąska oprawa o grubości 3,5 mm pozwala na osiągnięcie realistycznych doznań wizualnych bez zakłóceń na ścianach z ekranów wideo.
Łatwa regulacja kolorów W zależności od treści użytkownik może regulować temperaturę kolorów ekranu za pomocą pilota co 100K.
Redukcja przerw w obrazie Model VL5PJ zawiera algorytm poprawiania obrazu, który redukuje przerwy między złączonymi ekranami podczas odtwarzania filmów. Obiekty znajdujące się na granicy są dostosowywane tak, aby obraz był jak najbardziej płynny.
Wysoka wydajność i skalowalność Dzięki wbudowanemu układowi SoC i inteligentnej platformie Signage webOS model VL5PJ może wykonywać kilka zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS obsługuje technologię HTML5 i zawiera pakiet SDK (Software Development Kit), co znacznie ułatwia tworzenie i optymalizację aplikacji sieciowych.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
55VL5PJ-A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 150 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 684.2 mm |
| Szerokość | 1213.4 mm |
| Głębokość | 93.1 mm |
| Waga | 23.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 55VL5PJ-A |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







