4759 zł
Cena netto: 3 869,11 zł
Cena netto: 3 869,11 zł
SKU: 9H.F7HPT.RA2
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: BenQ
Gwarancja: 24 miesięcy
Produkt Benq ST5502S 55 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
ST5502S 55" Profesjonalny monitor Smart Signage 4K All-in-One z ultracienkimi ramkami
- Oglądaj żywe obrazy na wyświetlaczu 4K UHD
- Gotowy do użycia z wbudowanym systemem operacyjnym Android
- Odwróć wyświetlacz, aby oglądać w orientacji pionowej lub poziomej
- Łatwe tworzenie treści przy użyciu niestandardowych szablonów X-Sign
Przejrzystość 4K UHD Ciesz się wyraźnymi i kolorowymi obrazami dzięki serii ST. Rozdzielczość 4K UHD zapewnia doskonałą wyrazistość i czytelność w każdej przestrzeni.
Wbudowany system operacyjny Android Korzystaj z wbudowanego systemu operacyjnego Android, aby uzyskiwać dostęp do plików, wyświetlać treści i uruchamiać prezentacje bez podłączania innych urządzeń.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ST5502S |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1206.6 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 nits |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Gniazda we/wy |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 185 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 712.6 mm |
| Szerokość | 1241.8 mm |
| Głębokość | 63.5 mm |
| Waga | 16.6 kg |
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 9H.F7HPT.RA2 |
| Dane producenta | Adres: BenQ Corporation 16 Jihu Road, Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://www.benq.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: BenQ Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce ul. Postępu 21D 02-676 Warszawa Polska Telefon: +48 22 390 76 00 E-mail: Formularzkontaktowy Strona internetowa: https://www.benq.eu/pl-pl/index.html |
| Pomoc techniczna | https://www.benq.eu/pl-pl/support/contact-us.html |







