16641 zł
Cena netto: 13 529,27 zł
Cena netto: 13 529,27 zł
SKU: LH55OMNESGBXEN
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Samsung OM55N-S 55 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
- Ultra-wysoka jasność podkreśla treść, niezależnie od warunków oświetleniowych
- Smukły i nowoczesny design, który idealnie pasuje do każdej witryny sklepowej
- Wytrzymała trwałość z zabezpieczeniem przed kurzem z certyfikatem IP5X i funkcją ochrony przed przegrzaniem
- Proste zarządzanie treścią dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu do zarządzania
| Model |
OM55N-S |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | E-LED |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.63 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 4000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 6 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 450 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 724.2 mm |
| Szerokość | 1253.4 mm |
| Głębokość | 54.5 mm |
| Waga | 23.1 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH55OMNESGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







