Cena netto: 2 752,03 zł
SKU: LH24KMATBGCXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Modułowa funkcjonalność pozwala na obsługę każdego typu płatności Kiosk Samsung dzięki modułowym designie, umożliwia obsługę różnych rodzajów płatności w tym przy użyciu karty kredytowej, kodu kreskowego, kodu QR i NFC wyposażony jest również w drukarkę. Jest to kompleksowe, zaawansowane rozwiązanie, które nie potrzebuje żadnych dodatkowych urządzeń peryferyjnych, ułatwiając jego utrzymanie.
Monitorowanie urządzenia i zarządzanie Kiosk Samsung oferuje sprawdzone rozwiązanie do zdalnego monitorowania, pozwalające menedżerom przeglądać wyświetlane informacje, sprawdzać urządzenia peryferyjne i usuwać błędy. Zdalnej kontrola umożliwia ponadto diagnostykę problemów i zarządzanie kluczowymi funkcjami, takimi jak włączanie i wyłączanie ekranu.
Kompaktowy, nowoczesny design Kiosk Samsung składa się z pojedynczego ekranu i modułu łączącego wraz z opcjonalną podstawą. Design umożliwia estetyczne i wygodne poprowadzenie przewodów, a kremowa biel urządzenia i prostota stojaka sprawiają, że kiosk doskonale wpasuje się w stylistykę każdego sklepu.
Idealne rozwiązanie dla każdej branży Najnowsza technologia Samsung oferuje nowy standard kiosku samoobsługowego kompaktowy, oszczędzający miejsce design, zaawansowane zabezpieczenia Knox oraz łatwe zarządzanie i konserwacja zapewniają niezawodną wydajność działania. Rozwiązanie to, oparte na technologii SoC (System on Chip) firmy Samsung, idealnie sprawdzi się w każdej branży.
Potężne rozwiązanie bez zewnętrznego komputera Kiosk Samsung stworzono w oparciu o sprawdzoną technologię SoC (System on Chip) firmy Samsung. Umożliwia ona działanie urządzenia bez potrzeby korzystania z zewnętrznego komputera PC. Oto kolejny przykład przełomowej innowacji Samsung w zakresie rozwiązań eliminujących konieczność używania PC, która zapewnia przy tym potężne i niezawodne działanie.
Szerokie zastosowanie W celu zwiększenia możliwości zastosowania w dowolnej przestrzeni biznesowej, nowy kiosk Samsung oferuje trzy różne opcje instalacji na ladzie, na podłodze z użyciem stojaka oraz na ścianie dodatkowo posiada ukryte żłobienie na przewody i kabel zasilania. A wszystko to bez potrzeby używania zewnętrznego komputera PC. Efekt? Optymalna oszczędność miejsca.
Solidne zabezpieczenia W kiosku zastosowano trzy-warstwową ochronę opartą na technologii Samsung Knox. To potężne, kompleksowe rozwiązanie gwarantuje możliwość tworzenia aplikacji na zabezpieczonej platformie, ochronę ważnych danych użytkowników oraz efektywne zabezpieczenie przed atakami.
| Model |
LH24KMATBGCXEN |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 48 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 75 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 56 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 84.5 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 49.5 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor |
|
| Wysokość | 334.4 mm |
| Szerokość | 547.9 mm |
| Głębokość | 48.8 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH24KMATBGCXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







