Cena netto: 2 026,83 zł
SKU: 32SM5J
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Wysoka wydajność z webOS 6.0 webOS 6.0, zaktualizowany w SoC i silnik sieciowy, jest dostępny na SM5J dla płynnego wykonywania kilku zadań. Platforma LG webOS Smart Signage zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu GUI i zapewnia SI lub/i programistom proste narzędzia do tworzenia aplikacji, takie jak SDK (Software Development Kit), SCAP. Różne połączenia czujnika Platforma LG webOS Smart Signage pomaga w łatwym dostarczaniu dodatkowych rozwiązań, obsługując proste połączenia z zewnętrznymi czujnikami*, takimi jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp., za pośrednictwem wtyczki USB. *Czujniki zewnętrzne należy zakupić osobno i przetestować pod kątem zgodności z platformą webOS. Monitorowanie mobilne i internetowe Za pomocą Control Manager, wbudowanego rozwiązania do monitorowania sieci, możesz kontrolować i monitorować stan wyświetlaczy serii SM5J w różnych lokalizacjach w czasie rzeczywistym. Jest dostępny na urządzeniach podłączonych do Internetu, co pozwala elastycznie i szybko reagować na sytuacje awaryjne. Urządzenia mobilne muszą być połączone z adresem IP Signage i mogą sterować jednym Signage na raz. Control Manager jest zoptymalizowany dla wersji Google Chrome 56 i nowszych. Kompatybilny z systemem sterowania AV Seria SM5J obsługuje Crestron Connected, zapewniając wysoką kompatybilność z profesjonalnymi kontrolami AV, aby osiągnąć bezproblemową integrację i zautomatyzowaną kontrolę*, zwiększając efektywność zarządzania firmą . *Kontrola sieciowa Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym Konserwacja jest łatwa i szybka dzięki opcjonalnej usłudze LG ConnectedCare*, rozwiązaniu w chmurze dostarczanej przez firmę LG. Zdalnie zarządza stanem wyświetlaczy w miejscach pracy klientów w celu diagnostyki usterek i usług zdalnego sterowania, wspierając stabilne działanie firm klientów. * Dostępność usługi LG ConnectedCare różni się w zależności od regionu i należy ją zakupić osobno. Promocja w czasie rzeczywistym Dzięki Beacon i Bluetooth Low Energy (BLE) kierownicy sklepów mogą dostarczać kupony i informacje w czasie rzeczywistym. Udostępnianie treści Content Mirroring między urządzeniami jest dostępny w sieci Wi-Fi. Bezprzewodowy punkt dostępu Seria SM5J działa jako wirtualny router, który może być bezprzewodowym punktem dostępowym dla urządzeń mobilnych.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
32SM5J |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 10 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 44 W |
| Klasa energetyczna | B |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 428.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 481 mm |
| Szerokość | 729.4 mm |
| Głębokość | 55.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 154.2 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 32SM5J |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







