Cena netto: 20 266,67 zł
SKU: 49XE4F-M
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Smukła i solidna konstrukcja o doskonałej widoczności Dzięki smukłej i solidnej konstrukcji serię XE4F można łatwo zainstalować, aby spełnić potrzeby klienta w środowiskach zewnętrznych, które wymagają złożonych warunków instalacji. Zwiększona jasność przyciąga uwagę klientów nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
Bezpieczna ochrona dzięki konstrukcji IP56
Wyświetlacz jest uszczelniony w obudowie IP56, co zapewnia niezawodne działanie. Został zaprojektowany tak, aby był nie tylko wodoodporny, ale także odporny na warunki atmosferyczne, chroniący przed szkodliwym działaniem słońca, deszczu, śniegu, kurzu i wiatru, co jest niezbędną cechą do zastosowań zewnętrznych.
Monitorowanie sieci To internetowe rozwiązanie do monitorowania jest przyjazne dla użytkownika i zapewnia mu swobodę. Umożliwia użytkownikowi pełny dostęp w dowolnym miejscu i czasie z telefonu komórkowego, mając jednocześnie dostęp do bieżących i przeszłych danych. Pozwala użytkownikowi na zdalne monitorowanie urządzenia, dokonywanie regulacji i sterowanie urządzeniem w czasie rzeczywistym.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
49XE4F-M |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 4000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Pobór mocy | 144 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 656.2 mm |
| Szerokość | 1153 mm |
| Głębokość | 88 mm |
| Waga | 32 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 49XE4F-M |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







