8811 zł
Cena netto: 7 163,41 zł
Cena netto: 7 163,41 zł
SKU: 75UL3J
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: LG
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt LG 75 cali dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
- Jasność (typ.): 330 nitów
- Rozdzielczość: ULTRA HD (3840 x 2160)
- Wysoka wydajność oparta na webOS
- Wbudowany głośnik
- Kompatybilny z LG One: szybkie udostępnianie
- Kompatybilny z systemami sterowania AV
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
75UL3J-E |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 330 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 149 W |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 964 mm |
| Szerokość | 1678 mm |
| Głębokość | 59.9 mm |
| Waga | 31.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 75UL3J |
| Dane producenta | LG Corporation |
| Podmiot odpowiedzialny | LG ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O. |
| Pomoc techniczna | https://www.lg.com/pl/wsparcie/ |







