Cena netto: 2 078,86 zł
SKU: 60005045
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: NEC
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
MultiSync E438
Potrzebne funkcje po wymarzonej cenie Dzięki serii E z profesjonalnymi rozwiązaniami na potrzeby zastosowań niskobudżetowych domowe telewizory nieprzystosowane do tego typu użytkowania przestają być atrakcyjną alternatywą. Urządzenia z serii E zaprojektowano pod kątem rygorów zastosowań komercyjnych, przez co zapewniają potrzebne funkcje i niezawodność, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Zintegrowany odtwarzacz MediaPlayer obsługuje natywną rozdzielczość UHD oraz tryb szerokiego zakresu dynamiki HDR, gwarantuje głęboki kontrast i naturalny wygląd treści odtwarzanych również przy użyciu funkcji autoodtwarzania. Dzięki wyeliminowaniu dodatkowych kabli, zewnętrznych urządzeń i programów do obsługi treści informacyjno-reklamowych odtwarzacz USB MediaPlayer stał się prostym, bezproblemowym, i profesjonalnym rozwiązaniem. Jednocześnie 10-watowy interfejs USB umożliwia podłączanie urządzeń zewnętrznych, jeśli potrzebna jest dodatkowa moc obliczeniowa. Wejścia są wykrywane automatycznie, a dodatkowo można łatwo przełączać się między źródłami HDMI, tak aby błyskawicznie uruchamiać system w salach konferencyjnych. Menedżerowie obiektów z zadowoleniem odkryją możliwość zdalnego sterowania cyfrowymi instalacjami przez sieć przy zastosowaniu zintegrowanych funkcji sieci LAN oraz NEC NaviSet Administrator 2. Dlatego seria E doskonale odpowiada na potrzeby korporacyjnych sal konferencyjnych oraz podstawowych cyfrowych zastosowań informacyjno-reklamowych. Korzyści:
- Cienka konstrukcja i wbudowane głośniki estetyczna konstrukcja jest przyjemna dla oka i pozwala na prostą instalację po niskich kosztach.
- Możliwość podłączania przyszłych technologii urządzenie jest wyposażone w wiele cyfrowych i analogowych wejść sygnałowych stanowiących standard branżowy, co gwarantuje elastyczną integrację z infrastrukturami AV.
- Bezproblemowe odtwarzanie treści wbudowany odtwarzacz multimediów z USB obsługuje różne formaty plików graficznych i wideo, gwarantując bezproblemowe odtwarzanie treści przy użyciu samodzielnego urządzenia.
- Profesjonalna integracja monitor wzbogacony o podstawowe funkcje RS232, obsługę podczerwieni oraz blokadę przycisków, jak również cyfrowe wyjście audio S/PDIF, można łatwo integrować w profesjonalnych systemach wykorzystywanych w miejscach publicznych.
- Samodzielna praca monitor zaprojektowano tak, aby mógł pracować jako samodzielne urządzenie, wyposażając go w zintegrowany odtwarzacz multimediów z USB, głośniki oraz funkcje planowania.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
MultiSync E438 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42.5'' |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 529 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 941 mm |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 136 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Pobór mocy | 72 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 559.8 mm |
| Szerokość | 970.2 mm |
| Głębokość | 71 mm |
| Waga | 8.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 60005045 |
| Dane producenta | NEC Corporation 7-1, Shiba 5-chome Minato-ku, Tokio 108-8001 Japonia Telefon: +81-3-3454-1111 |
| Podmiot odpowiedzialny | NEC Europe Ltd. Athene, Odyssey Business Park West End Road South Ruislip, Middlesex HA4 6QE Wielka Brytania Telefon: +44 (0)20 8756 5500 |
| Pomoc techniczna | https://www.nec.com/en/global/support/index.html |







