9911 zł
Cena netto: 8 057,72 zł
Cena netto: 8 057,72 zł
SKU: LH55VHRRBGBXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Samsung VH55R-R 55 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
- Dzięki wyjątkowo wąskiej ramce mierzącej zaledwie 0,44 mm i wyposażonej w zaawansowaną technologię poprawy obrazu Samsunga oraz szeroki kąt widzenia, VHR-R zapewnia imponujące i płynne wrażenia. Nowoczesna, smukła konstrukcja pozwala na dopasowanie wyświetlacza do każdego środowiska biznesowego.
- Zaawansowana technologia ulepszania obrazu Samsung zapewnia, że wszystkie treści są żywe i wyraźne. W trybie Picture Enhancer nasycenie kolorów i kontrast są poprawione poprzez dostosowanie krzywej gamma. W trybie korektora czerni ciemne obrazy są rozjaśniane, dzięki czemu szczegóły są lepiej widoczne.
- Ciesz się doskonałą prezentacją obrazu z imponującą jasnością 700 nitów, co pozwala firmom dostarczać wyraźne informacje przez całą dobę. Nieoślepiające panele wyświetlacza zapewniają lepszą widoczność niezależnie od oświetlenia otoczenia.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
LH55VHRRBGBXEN |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.63 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 30 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 57.3 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 70 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 47 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 63 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 270 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 681.7 mm |
| Szerokość | 1211 mm |
| Głębokość | 69.9 mm |
| Waga | 16.8 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH55VHRRBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







