3959 zł
Cena netto: 3 218,70 zł
Cena netto: 3 218,70 zł
SKU: 13GN000MPB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 3 lata
Produkt Komputer LENOVO ThinkCentre dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Komputer Lenovo ThinkCentre neo 55q Gen 6 charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, idealną do niewielkich przestrzeni roboczych, zapewniając wydajność bez utraty jakości działania. Ten komputer osobisty, wyposażony w procesor AMD Ryzen 5 o częstotliwości taktowania 3,2 GHz i zdolny do osiągnięcia nawet 4,9 GHz, płynnie radzi sobie z różnymi zadaniami. W połączeniu z dyskiem SSD PCIe NVMe o pojemności 512 GB zapewnia szybki dostęp do danych i ich transfer, dzięki czemu nadaje się zarówno do użytku biznesowego, jak i profesjonalnego. Dzięki energooszczędnej konstrukcji model ten posiada certyfikaty ENERGY STAR i EPEAT Gold, co odzwierciedla zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Wyposażony w zintegrowany system audio wysokiej rozdzielczości oraz wszechstronne opcje łączności, obsługuje wiele urządzeń poprzez złącza HDMI, DisplayPort, USB-C i LAN, umożliwiając użytkownikom swobodne podłączanie monitorów i urządzeń peryferyjnych. Dwukanałowa architektura pamięci z technologią DDR5 poprawia ogólną responsywność, czyniąc go niezawodnym wyborem do codziennych zadań komputerowych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Rodzaj produktu | Niewielki rozmiar |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Kruczo-czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | AMD Ryzen 5 220 |
| Częstotliwość zegara | 3.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni | 6-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| L2 cache | 6 MB |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 16 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x NVMe |
| Rodzaj interfejsu kontrolera | PCI Express 4.0 x4 |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | AMD Radeon 740M pamięć video współdzielona (UMA) |
| Interfejsy wideo | HDMI, DisplayPort |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów | 2 |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Międzynarodowy Angielski |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny) | M.2 Card |
| Kontroler ethernet | Realtek RTL8111K |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | Realtek RTL8852BE |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card (na WLAN) 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na SSD) |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 przód) (transfer danych, ładowanie 5 V 3 A) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód) (Zawsze Wł., szybkie ładowanie (5 V, 2,1 A)) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 tylne) 3 x USB 2.0 (3 tylne) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 1 x DisplayPort 1.4a (1 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy, beznarzędziowy dostęp do obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | RoHS, FIPS 140-2, WEEE, REACH, GREENGUARD, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCG Certified, Energy-Related Products (ErP) Lot 7 |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 90 wat |
| Wydajność | 89% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | Certyfikat TCO, generacja 10, dla komputerów stacjonarnych |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| ENERGY STAR Version | 9.0 |
| Ślad Węglowy | 219 emisja węgla w kg |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e) | 57 |
| Wersja PAIA | 1.5.1 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.9 cm |
| Głębokość | 18.29 cm |
| Wysokość | 3.65 cm |
| Waga | 890 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 49.2 cm |
| Głębokość transportowa | 25 cm |
| Wysokość transportowa | 12.8 cm |
| Waga transportowa | 3.44 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 20 - 80% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 13GN000MPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







