28737 zł
Cena netto: 23 363,41 zł
Cena netto: 23 363,41 zł
SKU: D4DR6ET
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: HP Inc.
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt HP ZGX NANO dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Stacja HP ZGX Nano G1n AI została zaprojektowana z myślą o wydajności w ultra małej obudowie. Dzięki potężnemu 20-rdzeniowemu procesorowi GB10 Grace Blackwell Superchip firmy NVIDIA ta stacja robocza sprawnie radzi sobie z wymagającymi zadaniami i obciążeniami. Wyposażony w 128 GB pamięci LPDDR5X SDRAM i szybki zasilacz o mocy 240 W, system ten zapewnia szybkość transferu danych na poziomie 8533 MT/s, gwarantując szybki dostęp i przetwarzanie dużych zbiorów danych. Urządzenie jest wyposażone w samoszyfrujący dysk SSD NVMe z technologią potrójnej komórki, zapewniającą niezawodną i bezpieczną pamięć masową. Stacja robocza obsługuje wiele opcji łączności, w tym porty HDMI i USB-C, zapewniając wszechstronność w zakresie urządzeń peryferyjnych i wyświetlaczy. Dzięki funkcjom bezpieczeństwa, takim jak układ Trusted Platform Module (TPM 2.0), stacja robocza jest idealna dla użytkowników, dla których priorytetem jest ochrona i integralność danych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Stacja robocza |
| Poziom AI | AI Workstation, AI PC |
| Rodzaj produktu | Mini |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip Cortex-A725 + Cortex-X925 |
| Ilość rdzeni | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Możliwość aktualizacji procesora | Bez możliwości modernizacji |
| RAM | |
| Zainstalowana | 128 GB |
| Technologia | LPDDR5X SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 8533 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci | 8533 MT/s |
| Cechy konfiguracji | Dostarczona pamięć jest wlutowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 |
| Pojemność | 1 x 2 TB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Cechy | NVM Express (NVMe), ogniwo o trzech poziomach (TLC) |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ | 1 x NVMe |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | NVIDIA Blackwell |
| Interfejsy wideo | HDMI |
| Praca w sieci | |
| Porty Ethernet | 1 x 10 Gigabit Ethernet, 2 x 200 Gigabit Ethernet QSFP |
| Kontroler ethernet | Realtek RTL8127-CG, Mellanox ConnectX-7 |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 200 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2), obsługa PXE, uaktywnienie z sieci LAN (WoL) |
| Zgodność z normami | IEEE 802.3ck, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3bz, IEEE 802.1as, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1ad |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 3 x USB-C 3.2 Gen 2x2/DisplayPort 1.4a (3 tylne) (wyjście 30 Watów) 1 x USB-C (1 tylne) (zasilanie 240W) 1 x HDMI (1 tylne) 1 x LAN (10Gigabit Ethernet) - RJ-45 (1 tylne) 2 x LAN (200 Gigabit Ethernet) - QSFP (2 tylne) |
| Różne | |
| Zgodność z normami | FIPS 140-2 |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 240 wat |
| Wydajność | 89% |
| Korekta współczynnika mocy | Tak (aktywne) |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | NVIDIA DGX OS 7 |
| Oprogramowanie | NVIDIA AI Software Stack |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 5.45 cm |
| Waga | 1.25 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 21.6 cm |
| Głębokość transportowa | 14.2 cm |
| Wysokość transportowa | 27.2 cm |
| Waga transportowa | 2.5 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 8 - 85% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | D4DR6ET |
| Dane producenta | HP Inc. 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Stany Zjednoczone Telefon: +1 650-857-1501 |
| Podmiot odpowiedzialny | HP Inc. Polska Sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska Telefon: +48 22 50 20 670 |
| Pomoc techniczna | https://support.hp.com/pl-pl |






