5671 zł
Cena netto: 4 610,57 zł
Cena netto: 4 610,57 zł
SKU: 12RQ0012PB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Komputer LENOVO ThinkCentre dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Komputer Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5 został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom współczesnych miejsc pracy, zachowując jednocześnie obudowę o pojemności 10 litrów. Wyposażony w sześciordzeniowy procesor Ryzen 5 o maksymalnej częstotliwości turbo wynoszącej 5 GHz, zapewnia wydajność niezbędną do wielozadaniowości i wysokiej produktywności. Zintegrowany układ kodeków audio gwarantuje czystą jakość dźwięku, a system obsługuje standardy audio wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu doskonale nadaje się do prowadzenia spotkań i rozrywki. Wyposażony w 16 MB pamięci podręcznej L3 i pamięć RAM DDR5 działającą z prędkością transferu danych 5200 MT/s, ten komputer osobisty zapewnia szybki dostęp do danych i ich przetwarzanie. Ultracienka obudowa zapewnia wygodę i elastyczność w każdej konfiguracji stanowiska pracy. Dodatkowo, dzięki wielu portom USB, HDMI i DisplayPort, łączność z różnymi urządzeniami peryferyjnymi i wyświetlaczami pozostaje płynna. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane | 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu | Niewielki rozmiar |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | AMD Ryzen 5 8500GE |
| Częstotliwość zegara | 3.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 5 GHz |
| Ilość rdzeni | 6-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| L2 cache | 6 MB |
| Typ chipsetu | AMD PRO 600 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 16 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5200 MT/s |
| Rodzaj obudowy | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | AMD Radeon 740M pamięć video współdzielona (UMA) |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Międzynarodowy Angielski |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC | AMD RZ616 |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Cechy | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB 3.2 Gen 2 (1 z przodu) (Zawsze Wł., szybkie ładowanie (5 V, 2,1 A)) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 z przodu) (tylko dane) 1 x słuchawki/mikrofon (1 z przodu) 2 x USB 3.2 Gen 2 (1 z przodu, 1 z tyłu) 3 x USB 2.0 (3 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw montażowy VESA, klatka przejściówki |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy, beznarzędziowy dostęp do obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Interfejs Montażowy VESA | VESA |
| Zgodność z normami | RoHS, FIPS 140-2, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCG Certified, Energy-Related Products (ErP) Lot 7, MIL-STD 810H |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 65 wat |
| Wydajność | 89% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Desktops 9 |
| EPEAT Compliant | EPEAT Gold |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 17.9 cm |
| Głębokość | 18.29 cm |
| Wysokość | 3.65 cm |
| Waga | 1.25 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 12RQ0012PB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







