6303 zł
Cena netto: 5 124,39 zł
Cena netto: 5 124,39 zł
SKU: 12TC000DPB
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Komputer LENOVO ThinkCentre dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Komputer Lenovo ThinkCentre M75s Gen 5 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy oczekują dużej mocy i wydajności w niewielkiej obudowie. Wyposażony w procesor AMD Ryzen 7, posiada 8 rdzeni i częstotliwość taktowania do 4,2 GHz, co zapewnia szybkie przetwarzanie danych i wydajną wielozadaniowość. Dzięki 16 GB pamięci RAM DDR5 użytkownicy mogą cieszyć się szybkim dostępem do danych i płynnie korzystać z wielu aplikacji jednocześnie. Pojemność pamięci została zwiększona dzięki dyskowi SSD M.2 2280 z 16 MB pamięci podręcznej L3 i interfejsem PCI Express 4.0 x4, co zapewnia szybki transfer danych i skraca czas ładowania. Zintegrowany kodek audio Realtek ALC623-CG zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu nadaje się do zadań multimedialnych. Ponadto zgodność z różnymi standardami, takimi jak RoHS i MIL-STD 810H, odzwierciedla zaangażowanie firmy Lenovo w jakość i bezpieczeństwo. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu | SFF |
| Wbudowane urządzenia | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor | Czarny |
| Lokalizacja | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | AMD Ryzen 7 8700G |
| Częstotliwość zegara | 4.2 GHz |
| Max Turbo Speed | 5.1 GHz |
| Ilość rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| L2 cache | 8 MB |
| Typ chipsetu | AMD PRO 665 |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do (TOPS) | 16 TOPS |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Pamięć podręczna na procesor | 16 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci | 5200 MT/s |
| Rodzaj obudowy | DIMM 288-pin |
| Sloty | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy | Niebuforowana, dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ | DVD±RW Nagrywarka DVD - SATA |
| Czytnik kart | |
| Typ | Czytnik kart |
| Obsługiwane karty pamięci błyskowej | Karta pamięci SD |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | AMD Radeon 780M pamięć video współdzielona (UMA) |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury | Lenovo Traditional Keyboard |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs | USB |
| Praca w sieci | |
| Protokół komunkacyjny danych | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" |
| Sloty | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 (na SSD) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na WLAN) 1 PCIe 3.0 x16 - ekonomiczny 1 PCIe 3.0 x1 - ekonomiczny |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 przód) (ładowanie 15W) 4 x USB 3.2 Gen 1 (4 z przodu) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 1 x mikrofon (1 przód) 4 x USB 2.0 (4 tylne) 1 x HDMI (1 tylne) (zgodność z TMDS) 2 x DisplayPort 1.4a (2 tylne) 1 x LAN (1 tylne) 1 x wyjście liniowe audio (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki, przełącznik antywłamaniowy obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami | RoHS, FIPS 140-2, GREENGUARD, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCG Certified, MIL-STD 810H |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa | 260 wat |
| Wydajność | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 9.25 cm |
| Głębokość | 29.77 cm |
| Wysokość | 33.95 cm |
| Waga | 4.6 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 12TC000DPB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







