5346 zł
Cena netto: 4 346,34 zł
Cena netto: 4 346,34 zł
SKU: 21N60003PB
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt System konferencyjny LENOVO dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Urządzenie do wideokonferencji |
| Zawartość Zestawu | System obliczeniowy |
| Szerokość | 28.4 cm |
| Głębokość | 13.5 cm |
| Wysokość | 2.9 cm |
| Waga | 985 g |
| Kolor obudowy | Ciemny grafit |
| Lokalizacja | Polish / Polska |
| Wyjście sygnału video | |
| Konfiguracja Komputera | Core i5-1335U, 16GB RAM, 256GB SSD |
| Praca w sieci | |
| Typ | Adapter sieciowy |
| Technologia podłączania | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
| Cechy | Power over Ethernet (PoE), podwójne strumieniowanie (2x2) |
| Zgodność z normami | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 2 x audio/wideo - wyjście HDMI 1 x audio/wideo - wejście HDMI 1 x sieć (uplink) - RJ-45 4 x sieć (downlink) - RJ-45 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen 2/DisplayPort 1 x USB-C 3.2 Gen 2 1 x Thunderbolt 4 |
| Różne | |
| Zestaw montażowy | Dołączony |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Zasilacz | Zasilacz - zewnętrzna |
| Wymagane napięcie | AC 100-240 V |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Chrome OS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Usługi powiązane | 3 Lata Lenovo Premier Support |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 21N60003PB |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







