29394 zł
Cena netto: 23 897,56 zł
Cena netto: 23 897,56 zł
SKU: 30KL0003YM
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Lenovo
Gwarancja: 1 rok
Produkt Komputer LENOVO ThinkStation dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Lenovo ThinkStation PGX 30KL jest przeznaczona do zadań wymagających wysokiej wydajności i wyposażona w niewielką obudowę typu mini-tower, która idealnie pasuje do każdego miejsca pracy. Wyposażona w potężny 20-rdzeniowy procesor GB10 Grace Blackwell Superchip i 128 GB pamięci LPDDR5X SDRAM, ta stacja robocza zapewnia solidne możliwości przetwarzania, pozwalające skutecznie obsługiwać wymagające aplikacje. Zintegrowany procesor graficzny NVIDIA Blackwell zapewnia wysoką jakość obrazu i obsługuje różne opcje wyjścia wideo, takie jak HDMI i USB-C. Pamięć masowa jest zapewniona przez pojedynczy dysk SSD NVM Express w formacie M.2, który zapewnia szybki dostęp do danych i wydajność. Łączność jest szeroka dzięki obsłudze wielu protokołów sieciowych poprzez 10 Gigabit Ethernet i Bluetooth 5.3, a także zaawansowane opcje bezprzewodowe, w tym Wi-Fi 6 i Wi-Fi 7. Niezależnie od tego, czy chodzi o zadania kreatywne, czy techniczne, Lenovo ThinkStation PGX została zaprojektowana tak, aby zapewnić wydajność i wszechstronność. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ | Stacja robocza |
| Usługi powiązane | 1 Rok Lenovo Premier Support |
| Rodzaj produktu | Mini wieża |
| Procesor / Chipset | |
| CPU | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Ilość rdzeni | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów | 1 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| RAM | |
| Zainstalowana | 128 GB |
| Technologia | LPDDR5X SDRAM |
| Cechy konfiguracji | Dostarczona pamięć jest wlutowana |
| Napęd dyskowy | |
| Typ | SSD - M.2 |
| Pojemność | 1 x 4 TB |
| Cechy | NVM Express (NVMe), Self-Encrypting Drive |
| Napęd optyczny | |
| Typ | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny | NVIDIA Blackwell pamięć video współdzielona (UMA) |
| Interfejsy wideo | HDMI, USB-C |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ | Brak klawiatury, bez myszy |
| Praca w sieci | |
| Kontroler ethernet | Mellanox ConnectX-7 |
| Protokół komunkacyjny danych | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), IEEE 802.11b, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7), IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Bluetooth 5.3, 10 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB4/DisplayPort 2.1 (1 tylne) (Power Delivery 3.1) 3 x USB4/DisplayPort 2.1 (3 tylne) 1 x HDMI (1 tylne) 1 x LAN (10Gigabit Ethernet) (1 tylne) 2 x LAN (200Gigabit Ethernet) (QSFP) (2 tylne) |
| Różne | |
| Program sprzedaży producenta | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia | Zasilacz |
| Moc wyjściowa | 240 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny | NVIDIA DGX Base OS |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy | 480 emisja węgla w kg |
| CF Ogółem / Odchylenie Standardowe jednostki (kg CO2e) | 83 |
| Wersja PAIA | 1.5.2 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja podstawowa - 1 rok - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 5.05 cm |
| Waga | 1.2 kg |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 30KL0003YM |
| Dane producenta | Lenovo 18001 Development Drive Morrisville, NC 27560 USA +1 (855) 253-6686 |
| Podmiot odpowiedzialny | Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa info_pl@lenovo.com |
| Pomoc techniczna | https://support.lenovo.com/pl/pl |







