Cena netto: 1 655,28 zł
SKU: Q27G4ZD
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: AOC
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Częstotliwość odświeżania 280 Hz
Monitor AGON firmy AOC z przełomową częstotliwością 280 Hz zmienia reguły gry dla rywalizujących graczy. Błyskawiczna szybkość i precyzyjna precyzja monitora AGON firmy AOC przekładają się na niezaprzeczalną przewagę w szybkich grach, umożliwiając szybszą reakcję i trafianie w cele z niezrównaną dokładnością.
Rozdzielczość QHD
Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów.
EKRAN Z CERTYFIKATEM VESA HDR™ TRUE BLACK 400
DisplayHDR™ True Black 400 zapewnia głębsze i dokładniejsze poziomy czerni, dzięki czemu wrażenia wizualne są bogatsze i bardziej wciągające. Koniec z rozmytymi ciemnymi scenami w filmach i grach. Dzięki TrueBlack 400 czeka Cię bardziej realistyczna wizualna podróż.
G-Sync Compatible
Umożliwia bezbłędną jakość obrazu poprzez synchronizację nowych generacji kart graficznych NVIDIA* z tym monitorem G-SYNC Compatible. *Skorzystaj z witryny internetowej NVIDIA, aby uzyskać pełną listę kart graficznych współpracujących z monitorami G-SYNC Compatible
SZEROKA GAMA KOLORÓW
Kiedy oglądasz zdjęcia, filmy lub grasz w gry, chcemy, aby obraz na ekranie był jak najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego ten ekran jest wyposażony w technologię szerokiej gamy barw, dzięki czemu potrafi wyświetlać dużo więcej kolorów niż konwencjonalne monitory. Udało się to uzyskać poprzez zastosowanie specjalnego rozwiązania sprzętowego, a nie przez regulację opartą o oprogramowanie. Wynik: realistyczny i szczegółowy obraz wyświetlany dzięki szerszej palecie barw.
HDMI 2.1
Najnowszy standard technologii HDMI pozwala korzystać z jeszcze wyższych częstotliwości odświeżania i rozdzielczości. Zapewnia to nowe możliwości nie tylko podczas oglądania multimediów, ale również podczas gry: HDMI 2.1 pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości oferowanych przez konsole nowej generacji.
ERGONOMICZNY DESIGN
Ergonomiczny stojak zapewnia wygodę i zapobiega zmęczeniu podczas długich sesji grania. Oferuje szeroki zakres ruchu oraz łatwą regulację wysokości, pochylenia i obrotu, dostosowując się do odpowiedniej ergonomii i osobistych preferencji.
Koncentrator USB
Praktyczne koncentratory USB wbudowane w monitory AOC pozwalają uporządkować biurko. Gniazda zamontowane z boku są łatwo dostępne nawet bez patrzenia i eliminują czas marnowany na przeszukiwanie tylnej ścianki komputera w poszukiwaniu wolnego gniazda USB.
GMENU
Menu G AOC to bezpłatne narzędzie, które można zainstalować na komputerze i cieszyć się pełną personalizacją w połączeniu z maksymalną wygodą.
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny, Czerwony
- Opcja regulacji wysokości 13 cm
- Rodzaj portuUSB upstream: USB Typu B HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 280 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray) Czas reakcji (MPRT): 0,3 ms
- 2560 x 1440 px Quad HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F BSMI, CB, CE, Federalna Komisja Łączności (FCC), KC, KCC, Minimum Energy Performance Standards (MEPS), RCM, RoHS, TÜV mark
- Okres gwarancji: 3 lat(a)
Zdominuj każdy mecz z monitorem gamingowym Q27G4ZD QHD 280Hz QD-OLED
Q27G4ZD łączy zachwycającą rozdzielczość QHD z ultraszybką częstotliwością odświeżania 280 Hz oraz czasem reakcji 0.03 ms GtG na panelu QD-OLED, zapewniając wyjątkowo płynną i responsywną rozgrywkę. Dzięki HDR400 TrueBlack i niskiemu input lagowi każda klatka jest ostra i płynna. Ergonomiczna podstawa oraz oprogramowanie G-Menu do personalizacji sprawiają, że monitor ten doskonale łączy wydajność z komfortem użytkowania.
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Wielkość celownika | 26.5" |
| Technologia Adaptive-Sync | VESA Adaptive-Sync |
| Wbudowane urządzenia | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Rozdzielczość natywna | QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 240 Hz, HDMI: 144 Hz) |
| Rozstaw pikseli | 0.2292 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 15000000:1 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów | 100% sRGB (CIE 1931), 99% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 360 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleks |
| Charakterystyka | 3-stronna bez ramek, Niskie Opóźnienie Wejścia, technologia Flicker Free, LowBlue Mode, Gaming Mode, Kontrola cienia, Game Color Mode, Dial Point, Luneta snajperska, FPS Mode, Tryb Wyścigowy, RTS Mode, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2 |
| Kolor | Czarny, czerwony |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 60.93 cm x 24 cm x 53.77 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga | 6.6 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI (HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 (HDCP 2.2) Wyjście audio (mały jack) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) 3 x złącze USB 3.1 do podłączenia urządzenia podrzędnego (typ A) Złącze USB 3.1 do podłączenia urządzenia podrzędnego (szybkie ładowanie) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Odchylenie, wysokość, pokrętło, pivot (obrót) |
| Kąt pochylenia | -5/+23 |
| Kąt obrotu | 60 |
| Kąt rotacji | 180 |
| Regulacja wysokości | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 78 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 117 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 60.93 cm - głębokość: 24 cm - wysokość: 53.77 cm - waga: 6.6 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 60.93 cm - głębokość: 24 cm - wysokość: 40.77 cm - waga: 6.6 kg Bez podstawki - szerokość: 60.93 cm - głębokość: 5.5 cm - wysokość: 35.77 cm - waga: 5.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 82 cm |
| Głębokość transportowa | 15.9 cm |
| Wysokość transportowa | 48.1 cm |
| Waga transportowa | 10.15 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 10 - 85% RH (non-condensing) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | Q27G4ZD |
| Dane producenta | Adres: AOC International 4F-1, No. 388, Sec. 1, Neihu Rd. Neihu District Taipei 114 Tajwan Strona internetowa: https://aoc.com/ E-mail: info@aoc.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: AOC Sp. z o.o. ul. Karpicka 7 i 9 60-111 Poznań Polska NIP: 7792457485 REGON: 366521310 KRS: 0001049118 Strona internetowa: https://aoc.com/pl/ E-mail: service.eu@aoc.com |
| Pomoc techniczna | https://aoc.com/pl/contact |







