4017 zł
Cena netto: 3 265,85 zł
Cena netto: 3 265,85 zł
SKU: 90LM0B20-B01971
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt ASUS XG27UCDMG 26.5 dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- 67,3 cm (26.5") Czarny
- Opcja regulacji wysokości 12 cm
- HDMI Wersja HDMI: 2.1 Ilość DisplayPort: 1 Wersja DisplayPort: 1.4
- Kształt ekranu: Płaski
- Maksymalna częstotliwość odświeżania: 240 Hz Czas odpowiedzi (typowy): 0,03 ms Typ pomiaru czasu reakcji: GTG (Gray to Gray)
- 3840 x 2160 px 4K Ultra HD Typ ekranu: OLED
- Klasa efektywności energetycznej (SDR): F Forest Stewardship Council (FSC) Mix
| Marketing Description | |
| ASUS ROG Strix OLED XG27UCDMG na nowo definiuje wrażenia z gry dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi Quantum Dot OLED. Dzięki natywnej rozdzielczości 3840 x 2160 monitor zapewnia obraz o rozdzielczości 0,15525 mm, dzięki czemu każdy szczegół jest realistyczny. Jasność obrazu wynosząca 1000 cd/m2 i współczynnik kontrastu 1500000:1 zapewniają niesamowite wrażenia wizualne. Dzięki obsłudze HDR10 i certyfikacji VESA DisplayHDR 400 True Black monitor ten ożywia gry dzięki kolorom i głębokiej czerni. Zaprojektowany z myślą o grach konkurencyjnych, monitor oferuje czas reakcji 0,03 ms i częstotliwość V-Sync przy maksymalnej rozdzielczości 240 Hz, co pozwala na płynną rozgrywkę z redukcją rozmycia ruchu. Technologia ASUS GameVisual poprawia wydajność wizualną, a funkcje takie jak technologia Flicker-Free i Low Blue Light zapewniają użytkownikom długie sesje grania bez zmęczenia oczu. Dołączony przełącznik KVM i hub USB 3.2 Gen 1 zapewniają płynną łączność z wieloma urządzeniami, dzięki czemu ASUS ROG Strix OLED XG27UCDMG jest wszechstronnym wyborem do gier i pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor OLED / Quantum Dot OLED |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2195060 |
| Klasa energii | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR) | Klasa G |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Wbudowane urządzenia | Przełącznik KVM, koncentrator USB 3.2 Generacji 1., Czujnik zbliżeniowy Neo |
| Zasilanie USB | 90 wat |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 4K 3840 x 2160 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli | 0.15525 mm |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1500000:1 |
| Forma HDR | HDR10 |
| Certyfikacja HDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Obsługa kolorów | 1073,7 milionów kolorów (10-bit) |
| Paleta Kolorów | 99% DCI-P3, 145% sRGB |
| Czas reakcji | 0,03 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 590 kHz |
| Gaming | Tak |
| Poziomy kąt widzenia | 178 |
| Pionowy kąt widzenia | 178 |
| Powłoka ekranu | Antyrefleks |
| Charakterystyka | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, HDCP, ASUS GamePlus, technologia Flicker Free, ASUS GameVisual Technology, sterowanie proporcjami ekranu, ASUS Extreme Low Motion Blur technology, technologia Low Blue Light, 3-stronny bez faset, technologia Shadow Boost, ASUS Aura Sync technology, Dynamic Shadow Boost technology, Display Widget, gniazdo trójnogu, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, Variable refresh rate (VRR), gniazdo akcesorium, OLED Care, radiator niestandardowy, KVM, Dynamic Crosshair, AI Visual |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.03 cm x 16.87 cm x 38.94 cm - z podstawką |
| Waga | 7.44 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Słuchawki (mały jack) 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 1. upstream (typ B) USB-C/DisplayPort Alt Mode (Tryb Alternatywny DisplayPort, zasilanie do 90 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+20 |
| Kąt obrotu | 90 |
| Kąt rotacji | -90/+90 |
| Regulacja wysokości | 120 mm |
| Interfejs Montażowy VESA | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Akcesoria w zestawie | Sakwa ROG, zasilacz, naklejka ROG, Zestaw do montażu na ścianie ROG, ściereczka z mikrofibry |
| Zgodność z normami | VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, FCC, RoHS, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, J-MOSS, E-Standby, CEC, KC, ERP, CEL, RCM, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2, Wietnam - MEPS, Ukraine Energy Label, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), MEPS Australia |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.) | 25 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.) | 34 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy) | 80 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | ASUS DisplayWidget Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.03 cm - głębokość: 16.87 cm - wysokość: 38.94 cm - waga: 7.44 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.03 cm - głębokość: 16.87 cm - wysokość: 50.94 cm - waga: 7.44 kg Bez podstawki - szerokość: 61.03 cm - głębokość: 6.65 cm - wysokość: 36.92 cm - waga: 5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 50 cm |
| Głębokość transportowa | 16.3 cm |
| Wysokość transportowa | 86 cm |
| Waga transportowa | 10.3 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata Gwarancja ograniczona - gwarancja na wypalenie ekranu - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 90LM0B20-B01971 |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







