415 zł
Cena netto: 337,40 zł
Cena netto: 337,40 zł
SKU: VP229QF-P
Dostępność: duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Asus VP229QF-P IPS dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
VP229QF-P
- 21,5-calowy ekran Full HD (1920 x 1080) o bezramkowej konstrukcji z panelem IPS i szerokimi kątami widzenia 178°.
- Częstotliwość odświeżania SmoothMotion 100 Hz zapewnia płynny, pozbawiony efektu rozrywania obrazu dzięki obsłudze VRR (zmiennej częstotliwości odświeżania).
- ASUS DisplayWidget Center to aplikacja umożliwiająca regulację ustawień monitora za pomocą myszy zamiast przycisków na obudowie.
- Możliwość montażu na ścianie w standardzie VESA pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku.
- Wygodne sterowanie dzięki 5-kierunkowemu przyciskowi nawigacyjnemu z przodu, zapewniającemu łatwy i intuicyjny dostęp.
- Monitory ASUS Eye Care są wyposażone w technologie Flicker-free oraz Low Blue Light z certyfikatem TÜV Rheinland, które zapewniają komfortowe warunki oglądania.
| TCO Certified | Tak |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VP229QF-P |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 267 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 476 mm |
| Plamka matrycy | 0.248 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 130 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 9 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 297.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 363.8 mm |
| Szerokość | 489.2 mm |
| Głębokość | 55.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 204.4 mm |
| Waga | 2.55 kg |
| Waga z podstawą | 2.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VP229QF-P |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







