725 zł
Cena netto: 589,43 zł
Cena netto: 589,43 zł
SKU: VA279QGSE
Dostępność: bardzo duża
Sprawdź dostępność na miejscu
Producent: Asus
Gwarancja: 36 miesięcy
Produkt Asus VA279QGSE IPS dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
VA279QGSE
- Szerokokątny wyświetlacz Full HD: 27-calowa matryca IPS z kątami widzenia 178° oraz bezramkową konstrukcją zapewniającą wciągające wrażenia wizualne.
- Płynność obrazu SmoothMotion 120 Hz: Płynny obraz bez rozrywania dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz i czasowi reakcji 1 ms MPRT, wspierany przez VRR (zmienną częstotliwość odświeżania).
- Wszechstronna łączność: Łatwe podłączanie dzięki złączom HDMI, DisplayPort, VGA oraz wyjściu słuchawkowemu.
- Kompaktowa konstrukcja oszczędzająca miejsce: Możliwość montażu na ścianie w standardzie VESA oraz uchwyt do pracy bez użycia rąk, pozwalające maksymalnie wykorzystać przestrzeń na biurku.
- Ergonomiczna wygoda: Komfortowe użytkowanie dzięki regulacji nachylenia, obrotu w poziomie, obrotu do pionu (pivot) oraz wysokości.
- Intuicyjne sterowanie ASUS DisplayWidget Center: Łatwa regulacja ustawień monitora za pomocą myszy.
- Technologie ochrony wzroku: Certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-Free oraz Low Blue Light zapewniają komfortowe użytkowanie i redukcję zmęczenia oczu.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VA279QGSE |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.88 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 137 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362.1 mm |
| Wysokość z podstawą | 534.4 mm |
| Szerokość | 613.4 mm |
| Głębokość | 49.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 224 mm |
| Waga | 3.8 kg |
| Waga z podstawą | 5.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Ilość w kartonie zbiorczym | 1 Podana wartość ma charakter informacyjny i nie stanowi gwarancji wysyłki towaru w opakowaniu zbiorczym. |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | VA279QGSE |
| Dane producenta | Adres: ASUSTeK COMPUTER INC. 15, Li-Te Rd, 112 Taipei, Tajwan Telefon: +886-2-2894-3447 E-mail: support@asus.com Strona internetowa: https://www.asus.com/pl/ |
| Podmiot odpowiedzialny | Adres: ASUS Polska Sp. z o.o. ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, Polska Telefon: +48 22 571 80 00 E-mail: sales@asus-polska.pl |
| Pomoc techniczna | https://eu-rma.asus.com/pl/info/contact |







