Cena netto: 10 427,64 zł
SKU: LH55VMCEBGBXEN
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Zawsze aktywne, oszczędzające miejsce rozwiązanie z wyjątkowo wąską ramą Ciesz się niezawodnym i wciągającym obrazem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dzięki serii Samsung VHB-E. Głębia ekranu i jasność na poziomie 700 nitów zapewniają dobrą widoczność w różnych miejscach, od centrów handlowych po lobby, sale konferencyjne, centra kontroli i nie tylko. Znakomite efekty wizualne upiększą każde pomieszczenie Dzięki wąskiej konstrukcji i głębokości 70,4 mm urządzenie jest łatwe w montażu. Niezwykle wąska głębokość między ramkami wynosząca 1,74 mm zapewnia spójny obraz i oferuje nieograniczone możliwości wyświetlania wciągających efektów wizualnych. Oglądaj zawartość pod dowolnym kątem Widzowie mogą cieszyć się treścią wyświetlaną na ekranie, nawet jeśli nie stoją bezpośrednio przed nim. W ten sposób możesz przekazać jasne i dokładne informacje niezależnie od lokalizacji ściany wideo. Wspaniałe obrazy w każdym świetle Panele antyrefleksyjne rozprowadzają światło po ekranie, dzięki czemu ważne treści są zawsze dobrze widoczne. Wysoki kontrast i tryb pracy 24 godziny na dobę, obrazy są żywe i przyciągają wzrok zarówno w dzień, jak i w nocy, niezależnie od oświetlenia. Korekcja obrazu Treść jest wyraźna i dokładna dzięki zaawansowanej technologii ulepszania obrazu firmy Samsung. Tryb Picture Enhancer poprawia nasycenie kolorów i kontrast poprzez regulację krzywej gamma. Tryb Black Equalizer rozjaśnia ciemny materiał, ułatwiając dostrzeżenie szczegółów. Kompleksowa kalibracja Wieloetapowe ustawienia fabryczne zapewniają jednolitość jasności i kolorów. W celu precyzyjnej regulacji użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnego, potężnego oprogramowania Color Expert Pro. Rozwiązanie mobilne Color Exprert Pro umożliwia szybką i łatwą kalibrację, umożliwiając dostosowanie balansu bieli ściany wideo o wymiarach do 3x3 za pomocą kamery mobilnej. Łatwy w użyciu, dobry do pokazania Porty DisplayPort 1.2 i HDMI umożliwiają wyświetlanie treści UHD na wielu ekranach bez zewnętrznej karty graficznej. Odtwarzacz Samsung UHD Signage Player Box zapewnia funkcjonalność poprzez połączenie odtwarzacza multimedialnego i oprogramowania do zarządzania treścią. Spełnia normę Seria VHB-E spełnia wymagania klasy B EMC i rygorystyczne normy emisji fal elektromagnetycznych. Certyfikat IP5x potwierdza, że ekran jest chroniony przed kurzem i innymi czynnikami. Opakowanie ekspozycyjne przeszło dwuetapowy test certyfikowany przez ISTA, aby zminimalizować możliwe uszkodzenia podczas transportu.
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VM55C-E |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 78 MHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 57.3 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 70 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 47 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 63 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy |
|
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty |
|
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 220 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 683 mm |
| Szerokość | 1212.2 mm |
| Głębokość | 70.4 mm |
| Waga | 19.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | LH55VMCEBGBXEN |
| Dane producenta | 129 Samsungno, Maetan-dong, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, 16677, Korea Południowa Numer telefonu: +82 2 2255 0114 Strona internetowa: www.samsung.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Postępu 14, 02-674 Warszawa, Polska Numer telefonu: 801-172-678 Strona internetowa: www.samsung.com/pl E-mail: support@samsung.com |
| Pomoc techniczna | https://www.samsung.com/pl/support/ |







